Всі учасники засідання колаборантів, яке цього тижня відбулося у Куп’янську, підозрюються у державній зраді.

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

Нагадаємо, що у мережі з‘явилося відео із засідання колаборантів Харківщини, де мер-зрадник Куп‘янська Мацегора, мер-зрадник Вовчанська Степанець, призначений окупантами гауляйтер Ізюма Соколов та інші колаборанти обирають т.з. “голову тимчасової адміністрації звільнених територій Харківської області”. Ним став 46-річний Віталій Ганчев.

В протоколі засідання колаборантів зазначено 8 делегатів – Мацегора Г., Степанець А., Ганчев В., Слісаренко О., Орловський А., Губін М., Іванов В., Соколов В.

Раніше підозру в дерзраді заочно оголосили Мацегорі, Ганчеву, Губіну та Соколову.

Про частину колаборантів, у тому числі представника Козачої Лопані Максима Губіна, ХАЦ вже писав. Але є і нові прізвища.

Так, у засіданні брали участь дві представниці Куп’янської громади – Ірина Осадча та Катерина Водолажська.

Так, 56-річна Ірина Осадчая – є директором місцевого краєзнавчого музею.

Катерина Водолажська вказана як керівник жіночої громадської організації “Мрія”. Під час місцевих виборів у 2020 році Водолажська була у списках партії “За Майбутнє”.

Щодо ще одного учасника зустрічі. то схоже, що Олександр Слісаренко з Харкова – це ще один правоохоронець, який забув про присягу.

Людина з таким ПІБ, за даними аналітичної системи Youcontrol, працювала оперуповноваженим сектору карного розшуку Ленінського районного відділу Харківського міського управління Головного управління МВС України в Харківській області.

А ще кілька років тому з нього кредит банк вибивав через суд.

Поки невідомо, де саме в області ця особа є гауляйтером від окупаційної влади. Але відомо, що ця особа є на Миротворці. Прописаний Слісаренко у Харкові, але фактично мешкав у Луганську, де як і Ганчев працював в “правоохоронних органах лнр”. На “зборах” сидить поруч з Ганчевим.

Як бачимо “якісні” кадри підібрали окупанти.

Також підозру отримав 61-річний Валерій Іванов.

Крім того, у переліку учасників зустрічі було прізвище “Орловський”, але про нього прокуратура поки що не згадує.

#Досвід_Регіонів