Російський пропагандист Олександр Коц, який 8 років дезінформував про перебіг війни на Донбасі, з’явився у Харківській області в місті Куп’янськ.

Про це стало відомо з повідомлень у соцмережах.


Головним завданням Коца у Куп’янську є розповідь про те, що завдяки співпраці мера з російськими окупантами у місті є світло, вода та продукти. Нагадаємо, що міському голові Куп’янська від ОПЗЖ Геннадію Мацегорі оголосили підозру у державній зраді за співробітництво з окупантами.

За даними агентства УНІАН, пропагандист розповідав про нібито успіхи ходу бойових дій на користь російської армії, дезінформував про “гуманітарні коридори”, промовчавши, що росіяни їх постійно зривають, і заявив про удар російської авіації по українських позиціях. З російськими загарбниками у Київській області Коц, як мінімум, з 7 березня.

За інформацією російських державних видань, Коц був єдиним “журналістом”, який разом з російськими окупантами був у місті Буча.

Нагадаємо, що в місті Буча під час російської окупації загинуло понад 400 цивільних осіб.

Співробітники російських ЗМІ виправдовують вторгнення Росії в Україну та замовчують злочини російських військ проти цивільного населення.

Олександр Коц має нагороду за “освітлення” подій у Сирії та неодноразово брав інтерв’ю у вже ліквідованого бойовика тз ДНР “Мотороли”. Після знищення терориста пропагандист навіть присвятив його пам’яті цілу статтю у “Комсомольській правді”.