Прокуратура сьогодні, 15 червня, заочно повідомила про підозру у державній зраді Вовчанському міському голові, Анатолію Степанцю, за перехід на бік російських окупантів та участь у діяльності так званої окупантської «тимчасової цивільної адміністрації Харківської області».

Нагадаємо, що 3 червня в окупованому Куп’янську зрадниками та колаборантами було проведено захід, на якому була створена так звана «тимчасова цивільна адміністрація Харківської області», яка виконує функції законодавчої і виконавчої влади на окупованих територіях нашої області. Більше про це засідання можна прочитати в матеріалі ХАЦ.

Учасниками вказаного заходу стали вісім осіб-“делегатів”, більшості з яких 8 червня вже було заочно повідомлено про підозру. На «нараді» був присутній і Вовчанський міський голова Анатолій Степанець, який, за інформацією прокуратури, перейшов на бік рф, підтримав створення незаконної «тимчасової цивільної адміністрації Харківської області», добровільно брав участь у її діяльності та підписав протокол цього “засідання”.

Крім цього, як стверджує прокуратура, Анатолія Степанця представники російських окупантів призначили головою окупаційної адміністрації міста Вовчанська.

#Досвід_Регіонів