Про нас

Громадська організація, що займається боротьбою зі зловживаннями з публічними ресурсами. Організація заснована в 2015 році і має свою аудиторію. На рахунку організація цілий ряд успішно реалізованих проектів у сфері відкритості та прозорості місцевих органів Харківської області. Організація складається з експертів, які займаються викриттям схем недоцільного використання місцевого бюджету та корупціних схем. Але все не обмежується розслідуваннями — команда пропонує рішення, які можна імплементувати для того, щоб запобігти нераціональному використанню коштів.

Команда ХАЦ

Дмитро Булах
Дмитро Булах

Голова правління ГО «Харківський антикорупційний центр». Активний учасник Помаранчевої революції 2004 року. Після Революції Гідності 2014 року, в якій також приймав активну участь, став одним з співзасновників та головою правління ХАЦу.

Ігор Черняк
Ігор Черняк

Співзасновник та заступник голови правління ГО «Харківський Антикорупційний Центр». Має власну юридичну та адвокатську практику та багаторічний досвід в системі аналізу публічних закупівель.

Дмитро Дробот
Дмитро Дробот

Член правління та аналітик ГО «Харківський Антикорупційний центр». Активний учасник Помаранчевої революції 2004 року та представником руху громадської кампанії «Пора».

Євген Лісічкін
Євген Лісічкін

Член правління та економіст-аналітик ГО «Харківський антикорупційний центр». В 2013 році закінчив економічний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Успішно захистив дипломну роботу магістра на тему вдосконалення моделі тарифоутворення в сфері водопостачання.

Володимир Рисенко
Володимир Рисенко

Член ГО «Харківський антикорупційний центр», має 20-річний досвід юридичної роботи. Був активним учасником Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності у 2014 році. З 2015 року почав працювати в ХАЦ.

Павло Новик
Павло Новик

Член ГО «Харківський Антикорупційний Центр», журналіст-розслідувач. Має досвід роботи на національному порталі «Наші Гроші», та регіональних ЗМІ. Співпрацює з проєктом Bihus.info.

Олександр Горбатенко
Олександр Горбатенко

Член ГО «Харківський антикорупційний центр», менеджер з організації масових заходів ХАЦ з 2018 року. З 1999 по теперішній час є приватним підприємцем. Займався виготовленням дерев'яних виробів «під старовину». Під час Революції Гідності 2014 року входив до громадського штабу оборони Харкова, як представник ГО «Східний корпус».

Олена Гетманенко
Олена Гетманенко

Журналістка, комунікаційна менеджерка ГО «Харківський антикорупційний центр» з 2020 року. Журналістка з багаторічним стажем. Співпрацювала з регіональними та національними ЗМІ. Має досвід з організації великих масових заходів. Зокрема відповідала за зв’язки з медіа під час проведення Yalta Digital Forum 2011.