Делегація депутатів держдуми росії приїхала на окуповані території Харківської області переводити школи на свої освітні програми

В пропагандистських пабліках країни-окупанта повідомляється, що керівник центрального виконкому «єдиної росії» Олександр Сідякін та депутати держдуми від партії Артем Бічаєв та Артем Туров, взяли участь у нараді з “головою” окупантської «тимчасової цивільної адміністрації Харківської області» Віталієм Ганчевим.

Окупанти вказують, що обговорювались питання гуманітарного забезпечення території Харківської області, а також взаємодія молодіжних організацій та ініціатив Харківської області та російської федерації.

Також обговорювалась організація виїзду спеціалістів країни-окупанта для консультацій та допомоги лікарям на окуповані території Харківської області. Що стосується освіти, то окупанти сподіваються, що на окупованих територіях школи перейдуть на російські освітні програми, а вчителі з цих шкіл мають пройти перепідготовку у росії.

Разом з Ганчевим та депутатами держдуми росії, за столом сидів Олександр Слісаренко та ще одна особа. І Слісаренко, і ця особа 3 червня брали участь у засіданні колаборантів в Куп’янську. Саме на цьому засіданні зрадники і створили окупантську «тимчасову цивільну адміністрацію Харківської області». Більше про це засідання можна прочитати в матеріалі ХАЦ. Як повідомили в обласній прокуратурі, всі учасники засідання колаборантів підозрюються у державній зраді.

Варто відзначити, що зрадник Ганчев намагається встановити російські “правила” життя на окупованих територіях Харківської області, вигадуючи фейкові “укази” щодо статусу української та російської мови, щодо “нового прапора та герба Харківської області” та затвердження курсу гривні до рубля. Звісно, що ці “укази” є абсолютно нікчемними і нелегітимними.

#Досвід_Регіонів