Окупанти намагаються організувати навчальний процес в окупованому Куп’янську за російською програмою. В цьому їм допомагають співробітники мерії.

Нагадаємо, що Куп’янський міський голова Геннадій Мацегора вже підозрюється у державній зраді за співробітництво з окупантами. Також його заступник Андрій Козуб почав активно працювати на російських окупантів.

Тепер до них додалася група освітян на чолі з керівником відділу освіти міськради Романом Долгіним.


Освітяни поїхали до т.з. “міністерства освіти лнр” за російськими наративами, зокрема, вони отримали екземпляри розробленої у т.з. “лнр” програми дошкільної освіти. Окупанти планують нав’язувати пропаганду для дошкільників. Мова йде про включення розділів “Мое отечество” та “Правовое воспитание”.

До свого призначення у відділ освіти Роман Долгін був директором ліцею № 9. Щодо його політичних уподобань, то в 2019 році Долгін був спостерігачем від партії “Європейська солідарність”, а за рік вже балотувався від партії “Опозиційна платформа – За Життя”.

Заступником Долгіна вказана Тетяна Книш. Вона була очільником відділу освіти Петропавлівської сільської ОТГ Куп’янського району. 


Крім того, в так звану делегацію включили директорку Центру професійного розвитку педагогічних працівників Ольгу Молчанову та директорку Куп’янського закладу дошкільної освіти (центр розвитку дитини) Людмилу Швайку. 

#досвід_регіонів