Прапор російських окупантів над адміністративною будівлею в Ізюмі підняли Владислав Соколов, Юрій Шевченко та Олексій Худяков.

Відео розповсюдили в соціальних мережах.

У пості Владислава Соколова позиціонують, як в.о. “мера Ізюма” від окупаційної влади.

Раніше ХАЦ вже писав, що Соколова у допомозі колаборантам звинуватив мер Ізюма Валерій Марченко. Крім того, колаборантам допомагав депутат міськради Анатолій Фомічевський.

Щодо Соколова, то це колишній співробітник правоохоронних органів. Як бачимо, екс-міліціонери нерідко стають колаборантами. Можна провести паралелі з гауляйтером Ганчевим.

Соколов був кандидатом на посаду голови Ізюма в 2020 році від партії “Наш край”. Під час балотування, вказував що є завідувачем сектору банківської безпеки активів фізичних осіб у ПАТ КВ «Ощадбанк».

Щодо Шевченка та Худякова, то вони мешкали на росії. Юрія Шевченко називають підприємцем, а Худякова публіцистом та організатором сепаратистських мітингів на Донбасі у 2014 році.

Khudyakov-10

Ось витримки з його автобіографії до 2013 року: “Закінчив школу №8 зі срібною медаллю. Закінчив МДТУ ім. Н.Е.Баумана за спеціальністю “Інформаційна безпека”. З 2007 р. активно займається громадською діяльністю. Боровся з “помаранчевою” загрозою у росії, налагоджуючи відносини російсько-української молоді. З 2007 по 2012 р. був активістом руху “росія молода”. У 2013 році створив рух “Щит Москви”. Працював вантажником, кур’єром, комірником, відеооператором та монтажером. “

За даними “Радіо Свободи”, 5 березня 2014 року в Донецьку на площі Леніна відбувався мітинг місцевого Євромайдану за єдність України. На мітингувальників з камінням та бітами нападають проросійські активісти: людей наздоганяють та б’ють, тупцюючи державні прапори. Біля Донецької ОДА зібралися проросійські активісти, зокрема, там був присутній громадянин Росії Олексій Худяков, лідер ультраправої організації «Щит Москви». Активісти штурмували ОДА, над нею підняли прапор росії. Цьому не заважали внутрішні війська (попередник Нацгвардії), проте наступного дня міліція очищає приміщення та повертає український прапор на місце.

Крім того, відомо, що ще до 2014 року Худяков, відомий своїми ультраправими поглядами, був засуджений за напад на гуртожиток з гастарбайтерами у Москві. 

За даними сайту “Міротворець”, Худяков під виглядом гуманітарної місії на Донбасі передавав у Москву інформацію про стан справ на шахтах.

Також ХАЦ стало відомо, що Шевченко та Худякову допомогає політолог, експерт Інституту країн СНД Іван Скоріков.