За півроку вартість приміщень, які продає Харківська міськрада приватним особам, збільшується майже в 4 рази.

ХАЦ повідомляв, що Інна Володимирівна Москвіна в червні 2018 року придбала у Харківської міськради підвальні приміщення площею 103,3 кв.м. по проспекту Незалежності, 1 за 250,54 тис.грн. 1 кв.м. в самому центрі міста Інні Москвіной обійшовся в 2425,3 грн.

А вже 8 грудня 2018 року Інна Москвіна продала ці ж самі підвальні приміщення за 980 тис.грн. Про це стало відомо з поданої Москвіною декларації.

Вартість 1 кв.м. за 6 місяців збільшилась з 2425,3 грн. до 9486,9 грн.

Для порівняння, влітку 2018 року продавалось приміщення по проспекту Незалежності, 5 площею 160 кв.м. за 60 тис.дол. Тобто, 1 кв.м. по 9,8-10 тис.грн.

Москвіна Інна Володимирівна зареєструвала ФОП в квартирі по проспекту Науки. Власником цієї квартири є директор Департаменту у справах інформації та зв’язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сідоренко. Інна Москвіна є відомою тележурналісткою та ведучою.

Зараз Інна Москвіна припинила діяльність ФОПа.

Інна Москвіна запевнила, що обидві угоди, в червні та грудні 2018 року, були в рамках українського законодавства і жодних порушень під час них не відбулось. З приводу такої різниці у вартості, Інна пояснює, що це робота оцінювачів майна. Чим саме керувались оцінювачи майна, залишається невідомим.

У липні 2018 року харківські правоохоронці відкрили кримінальне провадження, щодо продажу міськрадою в червні 2018 року нерухомого майна за значно заниженими цінами, в тому числі і приміщення по проспекту Незалежності, 1.

Слідчі звернулися до суду, який в листопаді 2018 року надав дозвіл на залучення Харківського науково – дослідного інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М.С. Бокаріуса для проведення судової оціночно-будівельної експертизи, щоб оцінити ринкову вартість підвального приміщення по проспекту Незалежності, 1.

З ухвал суду стало відомо, що оцінку приміщень по проспекту Незалежності, 1 проводила ФОП Прокоп’єва Ірина Борисівна.

Відповідно висновку, станом на 28 лютого 2018 року, Ірина Прокоп’єва оцінила вартість підвального приміщення площею 103,3 кв.м. по проспекту Незалежності, 1 в 208,78 тис.грн.

Ірина Прокоп’єва отримала сертифікат суб’єкта оціночної діяльності в червні 2017 року.

Цікавим є те, що Харківська міськрада в липні 2017 року продала Ірині Прокоп’євій по значно нижчим від ринкових цін, приміщення площею 87,1 кв.м. по Гвардійців-Широнінців, 39А. Вартість 1 кв.м. тоді склала 2685 грн. за 1 кв.м.

Нагадаємо, що після розслідування ХАЦ, прокуратура оголосила підозру оцінювачу, яка допомогла продати за безцінь базу відпочинку “Комунальник” у Старому Салтові.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

The Antimonopoly Committee suspects that two entrepreneurs agreed and sent tenders for education departments

Територіальне відділення Антимонопольного комітету підозрює ФОП Герасютенко Вячеслава Олеговича та ФОП Резнікову Світлану Юліївну ...

Favorites of the vice-governor of the Kharkov region will repair a million more expensive

Івано-Шийчинська сільська рада Богодухівського району уклала ще одну угоду з ТОВ «Індіго-Груп» щодо газопостачання ...

The dubious firm will receive one million to repair toilets in Kharkov school

Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73 Харківської міськради уклала угоду з ТОВ «СК ...

Харківські громадські діячі поділилися з одеськими досвідом боротьби з корупцією

5 сентября в Одессе представители ОО «Харьковский Антикоррупционный центр» встретились с одесскими общественниками из ...

Education Department in the Kharkiv Region gave a million without a tender to a new Physical Entity Entrepreneur to work on overpriced double prices

Відділ освіти, молоді та спорту Кегичівської уклав угоду з ФОП Семьонов Ігор Олексійович щодо ...

After the publication of the Kharkiv anticoruption centre, the prosecutor’s office opened a fruit procurement procedure at the zoo

Прокуратура Харківської області розпочала розслідування щодо закупівлі КП «Харківський зоологічний парк» їжі для тварин ...