Після публікації ХАЦ департамент капбудівництва ХОВА розірвав угоду з підрядником, який переплутав тендерні документи

Департамент капітального будівництва Харківської ОВА  розірвав угоду угоду з ТОВ “Науково-виробнича фірма “Артос” щодо ремонту багатоповерхівки у Руській Лозовій вартістю 39,39 млн грн. Угода розірвана за згодою сторін.

Про це стало відомо під час моніторингу системи “Prozorro”.

Мова йде про тендер на капітальний ремонт багатоквартирного житлового будинку за адресою: Харківська область, Харківський район, с. Руська Лозова, вул. Польова, 4. На торги прийшов лише один учасник – ТОВ “Науково-виробнича фірма “Артос”.

ХАЦ писав, що учасник подав кілька некоректних документів, зокрема, тендерну пропозицію. Але в департаменті капбудівництва цього не помітили і підписали договір. ТОВ “НВФ “Артос” завантажив пропозицію та кошторис, зроблені для іншого тендеру – на відновлення багатоповерхівки у Руській Лозовій за адресою: вул. ХПФ, 5. У пропозиції була зазначена сума 12 млн грн, а не 39 млн, як у договорі. Також для тендеру на будинок по вул. ХПФ, 5 завантажили й довідку про відсутність субпідрядників.

А календарний графік до останнього тендеру завантажили для тендеру на ремонт багатоповерхівки по вулиці ХПФ, 3.

Після публікації ХАЦ протягом дня у системі “ProZorro” з’явилось повідомлення про розірвання угоди за згодою сторін.

Раніше ХАЦ писав, що департамент капбудівництва Харківської ОВА за результатами тендеру замовив відбудову багатоповерхівок у Старому Салтові. Але аналіз документів підрядника показав, що деякі файли, що нібито доводять наявність аналогічного досвіду, можуть бути підробленими. 

Зокрема, для підтвердження досвіду представники ТОВ  “СК “Пантеон” подали копії актів виконаних робіт з іншою організацією – ТОВ “Гольпергруп”. При цьому, вартість робіт нібито складала мільйони гривень, хоча у фінансових документах “СК “Пантеон” це не відображено.

Також нагадаємо, що департамент капбудівництва масово укладає угоди з підрядниками на відновлення будівель в області за завищеними цінами на будматеріали. 

Директором департаменту є Євгенія Іванська.

#ХАЦ_Контроль