Головний спеціаліст відділу підприємств комунальної власності управління тарифної політики Департаменту економіки та комунального майна Харківської міськради Інесса Радченко придбала новенький автомобіль Toyota Rav-4 hybrid.

Про це йдеться у повідомленнях про суттєві зміни до декларації чиновниці, які опубліковані на Єдиному державному реєстру декларацій.


Вартість автівки 2017 року випуску склала 839 тис. грн. Цікаво, що чиновниця пропустила терміни подачі повідомлення про зміни до майнового стану, адже купила автівку ще у вересні, а на подачу інформації до НАЗК дається 10 днів.

У декларації за 2016 рік чиновниця вказала, що живе лише на соціальну допомогу, яка видається при народженні дитини.


Крім того, вона показала, що мешкають вони з чоловіком на 17-ти квадратних метрах. Також в неї була показана інша автівка – «Тойота Королла» 2008 року.

Доход чоловіка, який працював начальником Управління Держгеокадастру у Первомайському районі Харківської області, не вказано.

За даними його декларації – Євгеній Радченко заробив за рік 51 тис. грн.

При цьому Радченко не показав в декларації 2 га землі, яка його дружина минулого року отримала у Балаклійському районі. Хоча саме у Держгеокадастрі саме цього району він працював до призначення на посаду начальника управління.


Інших доходів у родини не було, але з’явилася коштовна автівка.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

СТАРОСТА НА ХАРКІВЩИНІ ЗАБУЛА ВКАЗАТИ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ, ВІД НАДАННЯ В ОРЕНДУ ЯКИХ ОТРИМАЛА ДОХІД

В.п старости Старосалтівської селищної ради Ірина Лиман не вказала у своїй декларації земельні ділянки, ...

«ПІВДЕННА ЗАЛІЗНИЦЯ» ПЕРЕПЛАТИТЬ ЗА ВОГНЕГАСНИКИ ПОНАД 100 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Регіональна філія «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» уклала угоду з ТОВ «ІСТ ЛОУД ГРУП» ...

СЛІДЧІ ПІДОЗРЮЮТЬ СКАНДАЛЬНО ВІДОМОГО КОЛИШНЬОГО ДИРЕКТОРА ЖИЛКОМСЕРВІСУ ЯКОВЛЄВА У ПЕРЕПЛАТІ 23 МІЛЬЙОНІВ ЗА СОФТ “ПРОЗОРОГО ОФІСУ”

У Харкові вимальовується традиція – якщо, керівник комунального підприємства Олександр Яковлєв – значить це ...

ДРУЖИНА НАЧАЛЬНИКА СКЛАДУ ХАРКІВСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ ПРИДБАЛА НОВИЙ ЛЕКСУС ЗА 1,4 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ, ВЗЯВШИ КОШТИ В БОРГ

Дружина начальника складу, заступника командира військової частини А3074, яка розташована у Харкові, Олександра Євтухова ...

ХАРКІВСЬКИЙ ПРОКУРОР ПРИДБАЛА АКЦІЙ «ТРЕСТ-ЖИТЛОБУД-1» НА 400 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

Прокурор Новобаварського відділу Харківської місцевої прокуратури №2 Альона Щербакова 22 листопада придбала акцій ПАТ ...

ДЕПАРТАМЕНТ ОГА БЕЗ ТЕНДЕРУ ВІДДАВ ПІДРЯД НА ПЕРЕОСНАЩЕННЯ КОТЕЛЬНОЇ «СУМНІВНІЙ ФІРМІ»

Департамент капітального будівництва Харківської облдержадміністрації 2 серпня уклало угоду з ТОВ «Стан» щодо переоснащення ...