В Ізюмі уклали чергову угоду на ремонт лікарні: без тендеру та з прихованим кошторисом

КНП Ізюмської міськради “Центральна міська лікарня Піщанської Богоматері” уклало угоду з ТОВ “СК Пантеон” щодо ремонту окремих приміщень вартістю 4,3 млн грн.

Про це стало відомо з сайту “ProZorro”.

Мова йде про капітальний ремонт першого та другого поверху прибудови та огороджувальних конструкцій головного корпусу лікарні.

Торги для визначення підрядника лікарня не проводила. Дооговір підписали з ТОВ “СК “Пантеон”, яке до цього вже вигравало тендери на ремонт лікарні. Але при цьому замовник не вказав, які саме додаткові роботи потрібно зробити.

Уперше Ізюмська лікарня приховала кошториси на проведення робіт з цінами на матеріали, хоча раніше такі документи публікувались.

Раніше ХАЦ писав, що ціни у кошторисах на проведення ремонтних робіт лікарні – завищені. 

Нагадаємо, російські окупанти зруйнували Ізюмську лікарню у березні 2022 року. Після деокупації міста до відновлення лікарні долучилась Перша леді України Олена Зеленська, яка збирає на відбудову гроші по всьому світу.

Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов розповідав, що проєкт відновлення лікарні реалізують у три черги. Загальна сума робіт – понад 1,2 мільярда гривень. Вартість реконструкції першої черги – понад 700 мільйонів гривень.

У 2023 році ХОВА замовила ТОВ “Інститут Харківпроект” проєктні роботи з відновлення лікарні. Крім того, у жовтні 2023-го пресслужба Харківської обласної військової адміністрації повідомила, що фундація Першої леді України уже виділила 600 000 євро на відновлення операційного блоку Ізюмської лікарні. 

Тоді ж лікарня уклала угоду з ТОВ “СК Пантеон” на ремонтні роботи вартістю 70 млн грн. ХАЦ зазначав, що частину матеріалів купують із суттєвими переплатами, але чиновники порушень не знайшли.

Згодом ця фірма отримала ще один підряд на майже 20 млн грн. Тендери на основні роботи не проводились. ХАЦ відмічав завищені ціни у кошторисі, і ось тепер кошториси вирішили приховати. І це при тому, що лікарню будуть відбудовувати за гроші міжнародних донорів, але керівництво вирішило освоювати кошти максимально непрозоро.

#ХАЦ_Контроль