Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого 27 грудня уклав договір з ТОВ «Енергосервіс ПМК» вартістю на 218,98 тисяч гривень на проектні роботи в бібліотечному корпусі по вулиці Пушкінській, 84-а.

Про це повідомляється у системі «Prozorro».

53,25 тисяч гривень планується використати по календарному плану за 4 дні 2016 року, тобто до кінця поточного року. Ще 165,73 тис.гривень мають використати в січні 2017 року.

0юрка.jpg

З жовтня 2015 по грудень 2016 року Національний Юридичний Університет ім. Ярослава Мудрого перерахував ТОВ “Енергосервiс ПМК” 2,01 млн.грн. за будівництво бібліотеки по вулиці Пушкінській, 84-а. В платіжках йде посилання на 3 договори, які були підписані в квітні 2014 року, на загальну суму 8,58 млн.грн. та дві додаткові угоди, які підписали в квітні 2015 та 2016 роках, відповідно. Тендерів на підписання цих угод не проводилось.

Виглядає це дивним, бо в вересні 2014 року НЮУ імені Ярослава Мудрого уклав угоду за результатами тендеру з ТОВ «Будівельник» на будівництво бібілотеки по вул. Пушкінській, 84-а. Вартість
угоди тоді склала 11,67 млн грн. 


В жовтні 2015 року НЮУ імені Ярослава Мудрого також за результатами тендеру
уклав додаткову угоду з ТОВ «Будівельник» щодо будівництва другої черги бібліотеки вартістю 4,01 млн грн.


Власником ТОВ «Енергосервіс ПМК» зараз є Катерина Спіцина, а
керівником та підписантом з самого заснування фірми, 2010 року, є Станіслав Фролов. 

Однак першим засновником ТОВ «Енергосервіс ПМК» в 2010 році була Світлана Косінова, мати Станіслава Косінова.

Станіслав Фролов з 2008 по 2010 роки був заступником директора ТОВ «Енергосервіс», власниками якого з самого початку є сім’я Косінових, з 2009 року безпосередньо Анатолій та Світлана Косінови. Також, за даними порталу Youcontrol, раніше керівником ТОВ «Енергосервіс» був Станіслав Косінов.

В березні 2014 року директор ТОВ «Енергосервіс ПМК» Станіслав Фролов шукав на порталі «Work.ua» слюсаром, сантехніком або монтажником.


Катерина Спіцина вказана також
бухгалтером в ТОВ “Харківський завод будівельних матеріалів Астор”, де серед інших кінцевими бенефіціарами є Світлана Косінова та Оксана Тацій.

При всьому цьому, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого у червні 2016 року придбав у Харківського заводу будівельних матеріалів «Астор» бетон на суму 30 тис. грн.

Тетяна Миколаївна Спіцина (ймовірно родичка Катерини Спіциної) на виборах до Верховної Ради в 2014 році була довіреною особою кандидата в депутати по 169-округу Станіслава Косінова. Тетяна Спіцина вказала місце своєї роботи ТОВ “Енергосервіс”.

Також Тетяна Спіцина входила до співзасновників
Благодійного фонду «Українська Слобожанщина», який володіє рекреаційними землями на Харківщині. Серед інших засновників фонду – Анатолій та Світлана Косінови, а також Оксана Тацій.


Тетяна Спіцина вказана ще, як
бухгалтер ТОВ «Енергосервіс ПМК».


ТОВ «Енергосервіс ПМК» зареєстрований по вулиці Шевченко, 60, де і інші фірми з сфери впливу сім’ї Косінових.

«Енергосервіс ПМК» відоме також тим, що реконструювала харківську фан-зону на майдані Свободи за 22,80 млн грн., отримало підряд на реконструкцію скверу «Перемоги» і отримало два мільйони за встановлення світлофорів.

Станіслав Косінов одружений на Оксані Тацій, доньці Василя Тація, ректора Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Але, сім’я Косінових-Тацій не бачить конфлікту інтересів в замовленні Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого робіт без тендерів у фірми, яка знаходиться безпосередньо у сфері впливу сім’ї ректора цього університету.

Станіслав Косінов є депутатом Харківської міської ради від партії «Відродження». Крім того, цього року він був призначений в.о. першого заступника голови Державної аудиторської служби України.

З 2002 по 2006 рік Косінов був народним депутатом України від партії Володимир Литвина. Потім протягом шести років очолював територіальне відділення відділення Рахункової Палати. У 2012 році Косінов очолив ДФІ у Харківській області, де й працював до середини 2016 року.

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

ОФШОРЛІКС ПІДТВЕРДИВ ЗВ’ЯЗОК ЮРІЯ ЄНАКІЄВСЬКОГО З ОДЕСЬКИМ РИНКОМ “7-КІЛОМЕТР”.

Багато ЗМІ неодноразово повідомляли про можливу причетність Юрія Іванющенка (Юри Єнакієвського) до володіння часткою ...

ПІДЛЕГЛИЙ АВАКОВА ОТРИМАВ 400 ТИСЯЧ В ПОДАРУНОК ВІД МАТЕРІ-ПЕНСІОНЕРКИ

Старший слідчий в особливо важливих справах ГСУ Національної поліції України Олександр Момотюк отримав в ...

АНТИМОНОПОЛЬНИКИ ВИЯВИЛИ ТЕНДЕРНУ ЗМОВУ ТРАНСПОРТНИХ ФАВОРИТІВ КЕРНЕСА

Харківське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України виявило антиконкурентні узгоджені дії між транспортними фаворитами ...

БІЗНЕС-ОТОЧЕННЯ РАДНИКА РАЙНІНА ЗБИРАЄТЬСЯ ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНО 1,5 ГА ЗЕМЛІ ВІД МЕРІЇ КЕРНЕСА ЗА «КООПЕРАТИВНОЮ СХЕМОЮ»

Депутати Харківської міськради на наступній сесії планують безкоштовно передати у власність ЖБК «Сінтобуд» земельну ...

ХАРКІВСЬКИЙ ФАРМУНІВЕРСИТЕТ ВИТРАТИТЬ ТРИ МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ НА РЕМОНТ ДУШОВИХ КАБІНОК У ГУРТОЖИТКАХ

Національний фармацевтичний університет уклав дві угоди з ТОВ «Інвестбілдинг груп» щодо ремонту душових кабінок ...

ХАРКІВСЬКА ЧИНОВНИЦЯ ПРИДБАЛА АВТОМОБІЛЬ TESLA У РАЗИ ЗАНИЗИВШИ ЇЇ ВАРТІСТЬ

Спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення адміністрації Шевченківського району Інна Пащенко придбала автомобіль ...