Харківські правоохоронці підозрюють заступника голови Солоницівської селищної ради в здійсненні розтрати бюджетних коштів в інтересах ТОВ «Корпорація «Добробуд» на суму 1,18 млн. грн.

Про це йдеться в ухвалі Київського районного суду від 13 квітня.

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/57119504

В 2011 році ТОВ «Корпорація «Добробуд» уклала з Солоницівською селищною радою договори щодо капітального ремонту покрівель 5-ти житлових будинків.
Мова йде про ремонт покрівлі будинків за наступними адресами: вул. Пушкіна, 6; вул. Пушкіна, 7; в`їзд Некрасова, 2; вул. Щорса,14 в смт Солоницівка та по вул. Свердлова, 24 в с. Подвірки Дергачівського району Харківської області.
Проведеною судовою будівельно-технічною експертизою №1154 від 30.03.2015 встановлено завищення вартості матеріалу покрівельних килимів будинків, а також розбіжності між фактично виконаними роботами та даними, зазначеними в актах.

Тож правоохоронці підозрюють, що заступник голови Солоницівської селищної ради вказав завідомо неправдиві відомості щодо обсягу виконаних робіт та вартості витрачених матеріалів, тим самим здійснив розтрату бюджетних грошових коштів в інтересах корпорації «Добробуд» на загальну суму 1,187 млн. грн.

Засновниками ТОВ «Корпорація «Добробуд» до грудня 2015 року були ТОВ АН «Гелана», ТОВ «Будівельна компанія Мангуст», ТОВ «Стекс-Схід».

ТОВ АН «Гелана» записане на Руслана та Вікторію Мануйлових.

Засновниками ТОВ «Стекс-Схід» є Олександр Вдовенко та Олег Грабчак.

ТОВ «Будівельна компанія «Мангуст» заснували Сергій Синсиневич й Василь Шумаков. Раніше серед засновників цієї фірми були Руслан Мануйлов і Сергій Ткачук, який до січня 2016 року займав посаду директора Департаменту капітального будівництва ХОДА. Раніше він також був директором ТОВ «Корпорація «Добробуд».

Також нагадаємо, що Харківські правоохоронці розслідують кримінальне провадження стосовно факту внесення службовими особами Блізнюковської РДА та ТОВ «Корпорація «Добробуд» недостовірних даних до актів виконаних робіт, що призвело до розкрадання державних коштів на суму 0,89 млн грн. http://nashigroshi.org/…/chynovnyky-i-ridna-firma-chynovny…/

Tags:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

comment *

  • name *

  • email *

  • website *

You May Also Like

У ХАРКОВІ СПІВРОБІТНИК ПОЛІЦІЇ ПРИДБАВ КВАРТИРУ ЗА 800 ТИСЯЧ, ХОЧА НЕ МАВ ЗАДЕКЛАРОВАНИХ НА НЕЇ КОШТІВ

Оперуповноважений ГУ НП у Харківській області Євгеній Капінус придбав квартиру за 800 тис. грн., ...

ПРАВООХОРОНЦІ ВІДКРИЛИ СПРАВУ ЩОДО РОЗКРАДАННЯ КОШТІВ НА РЕМОНТІ ДОРІГ У КОРОТИЧІ. ПІДОЗРЮЮТЬ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВУ

Харківські правоохоронці підозрюють керівництво ТОВ «Долеман» та Коротичанського селищного голову щодо привласнення коштів, які ...

РЕКОНСТРУКЦІЯ МОЛОДІЖНОГО ПАРКУ КОШТУВАТИМЕ 50 МІЛЬЙОНІВ, В МЕРІЇ ПРОДОВЖУЮТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИ ДИСКРИМІНАЦІЙНУ ВИМОГУ

Департамент комунального господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «БВКФ «Технікабуд» щодо реконструкції Молодіжного ...

ДЕПУТАТ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛРАДИ, НА ЯКОГО ВІДКРИВАЛО СПРАВУ НАБУ, ЗНОВУ ПРИХОВАВ РОСІЙСЬКИЙ БІЗНЕС ДРУЖИНИ

Депутат Харківської облради фракція «Опозиційний Блок» Олександр Губін не задекларував бізнес своєї дружини – ...

СОРАТНИК АВАКОВА ОТРИМАВ 10 МІЛЬЙОНІВ ДИВІДЕНДІВ ВІД ВИДОБУТКУ ГАЗУ

Народний депутат України від фракції «Народний фронт» Ігор Котвіцький отримав 10,05 млн. грн. дивідендів.