В РНБО спростували кремлівський фейк щодо розміщення складу боєприпасів та опорного пункту тероборони в Харківському автодорожньому університеті

На брифінгу міноборони росії 22 серпня заявили, що підрозділи територіальної оборони облаштували опорний пункт та склади боєприпасів в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті (ХНАДУ) по вул. Ярослава Мудрого.

“У Харкові на території автодорожнього університету (вул. Ярослава Мудрого) підрозділами територіальної оборони обладнано опорний пункт та склади боєприпасів, у безпосередній близькості від навчального закладу націоналісти розмістили бронетехніку, при цьому евакуація мешканців прилеглих будинків навмисне не проводилася, – заявили в міністерстві оборони росії.

З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, кремлівська пропаганда стабільно раз на два-три дні однотипно заявляє, про те що у Харкові в якійсь черговій школі, лікарні, ВНЗ, житловому будинку, підрозділи ЗСУ облаштували опорний пункт та склади боєприпасів, а мешканців прилеглих будинків навмисно не евакуюють. Ця інформація ніколи не підтверджувалась і багато разів спростовувалась українською владою.

Ось і це повідомлення про автодорожній університет назвали фейком в Центрі протидії дезінформації при РНБО України.

Нагадаємо, що ХАЦ неодноразово писав та спростовував фейки кремлівської пропаганди про Харків.