ЗСУ розмістили артилерію та РСЗВ в харківській міській лікарні №28 – черговий фейк від міноборони росії

Вчора ввечері міноборони росії на брифінгу заявило, що у Харкові українські військові розмістили артилерію та РСЗВ у міській лікарні №28. Про це заявив начальник Національного центру управління обороною росії генерал-полковник Михайло Мізінцев.

Міська лікарня №28 знаходиться по вулиці Михайла Гуревича, 14. Це лікарня підпорядковується Харківській міськраді.

Ми звернулись до міськради за коментарем і там назвали те, що прозвучало на брифінгу міноборони рф, повною нісенітницею.

На минулому тижні в Департаменті охорони здоров’я Харківської міськради зазначили, що армії та тероборони в медичних установах Харкова немає.

Також на цю “сенсацію” звернув увагу і Центр протидії дезінформації при РНБО України. Там назвали це – дезінформацією.

ХАЦ вже писав про фейк від міноборони росії щодо облаштування українською армією вогневих позицій та складів боєприпасів у харківських лікарнях. Але фантазія у ворога, як ми бачимо, не закінчується.

***

Ця публікація була підготовлена Харківським антикорупційним центром в рамках програми «Підтримка регіональних медіа України під час війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу та МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди Європейського Союзу, МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.