ХАЦ дізнався про ще двох заступників гауляйтера Ганчева: обвинувачена у несанкціонованому збуті інформації та російський пропагандист з “лнр”

Як стало відомо з ресурсів пропагандистів так званої “днр”, першим заступником “голови військово-цивільної адміністрації Харківської області” є Світлана Надьон. Також вона займає “посаду керівниика апарату військово-цивільної адміністрації Харківської області”.

Надьон разом з гауляйтером окупованих територій Харківської області Віталієм Ганчевим вчора, 21 липня, взяла участь у зустрічі з так званим “головою донецької народної республіки” Денисом Пушиліним.

Пушилін та Ганчев після зустрічі підписали “спільне комюніке щодо встановлення співпраці”. Нагадаємо, що подібну зустріч нещодавно Ганчев проводив і з так званим “головою луганської народної республіки” Леонідом Пасічником.

Світлана Надьон в 2015 році перебувала у розшуку згадно ухвали суду про дозвіл на затримання з метою приводу.

В 2015 році Надьон була обвинуваченою у справі щодо несанкціонованого збуту або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства.

Надьон декілька разів не з’являлась без поважних причин в судові засідання. На Управління СБУ у Харківській області (орган який здійснював досудове слідство) покладали обов’язок доставити Надьон в судові засідання. Надьон так і не змогли доставити в суд. В серпні 2015 року суд прийшов до висновку про повернення обвинувального акту щодо Надьон прокурору для продовження досудового розслідування та з’ясування місцезнаходження обвинуваченої. Після ухвали від серпня 2015 року більше в судовому реєстрі по цій справі жодного руху не було.

Також стало відомо, що “заступником голови військово-цивільної адміністрації Харківської області з соціально-гуманітарних питань” став Вячеслав Матвєєв.

В’ячеслав Матвеєв розповів пропагандистам, що на окупованій частині Харківщини пенсіонери почнуть отримувати виплати.

Матвєєв є російським пропагандистом, який відповідав за пропаганду кремля на окупованих територіях Луганської області, в так званому “лнр”. Якийсь час працював навіть пропагандистом у Віктора Януковича.

Згідно з інформації на сайті “Миротворець”, раніше Матвєєв носив прізвище Широких, був “заступником керівника адміністрації голови лнр”. Впродовж 2004–2014 років В’ячеслав Матвеєв працював генеральним продюсером Луганської обласної телерадіокомпанії, політтехнологом. Також у 2004 році був продюсером телевізійних суспільно-політичних проектів тоді ще проросійського кандидата у президенти Віктора Януковича. У 2002-2003 роках був заступником голови правління інформаційного агентства “РІА Новини — Україна”, політологом у Києві. 

Відомо також, що Матвєєв має бізнес в росії.

Нагадаємо, що в червні ХАЦ повідомляв про те, що заступником Ганчева став Володимир Демченко. Демченко в 2014 році був активним учасником сепаратистського руху у Харкові і намагався створити хнр. Його затримали, але в результаті обміну йому вдалося сховатися в окупованому Донецьку. В подальшому він став «заступником начальника із озброєння Народної міліції ДНР».