Прокуратура заочно повідомила про підозру так званому “меру Ізюма” Владиславу Соколову за передачу російським окупантам автівок, зброї та набоїв, які були у власності банку. Про це стало відомо з релізу облпрокуратури.

Прокуратура встановила, що Владислав Соколов займаючи посаду завідувача сектора банківської безпеки та охорони Ізюмської філії Харківського обласного управління АТ “Ощадбанк” передав 24 квітня російським окупантам 4 автівки – два “Форди Транзит”, один “Форд Коннект” та один ВАЗ 2114, а також 8 пістолетів ПМ та набої до ПМ калібру 9 мм в кількості 224 шт.

Це вже третя підозра для Владислава Соколова. На початку травня 2022 року Соколову висунули підозру за фактом державної зради та колабораційної діяльності.

За даними слідства, Соколов перейшов на бік ворога та добровільно обійняв посаду так званого “голови тимчасової адміністрації міста Ізюма”.

“Також цей чоловік переконував інших місцевих жителів сприяти військовим країни-агресора, проводив бесіди з головами громад Ізюмського району щодо поширення “гумдопомоги” з РФ, надавав окупантам інформацію про місцезнаходження Збройних сил України, місцевих активістів, військових тероборони, поширював помилкові відомості про захоплення Києва та Харкова, а також особисто підняв російський прапор над будівлею Ізюмської райдержадміністрації”, — розповіли тоді у прокуратурі.

А на початку червня 2022 року Соклову повідомили про підозру за участь в засіданні колаборантів у Куп’янську 3 червня. Саме на цьому засіданні створили так звану “тимчасову цивільну адміністрацію Харківськохї області”, яку потім перейменували у так звану “військово-цивільну адміністрацію Харківської області”.

Соколов – це колишній співробітник правоохоронних органів. Як повідомляють ЗМІ Дніпра, Соколов тривалий час обіймав керівні посади у МВС Дніпропетровської області, зокрема був начальником Кіровського (зараз це Центральний) районного відділу міліції, а з 2010 по 2011 рік керував відділом боротьби з наркозлочинністю на міжрайонному рівні в ГУМВС Дніпропетровської області.

Соколов був також кандидатом на посаду голови Ізюма в 2020 році від партії “Наш край”. Під час балотування, якраз вказував що є завідувачем сектору банківської безпеки активів фізичних осіб у ПАТ КВ «Ощадбанк».

Нагадаємо, що на російських окупантів в Ізюмі також працюють три депутати Ізюмської міськради від ОПЗЖ – Анатолій Фомичевський, Володимир Ковальчук та Любов Ткачова.

Також, Олександр Божков, в минулому мер Ізюма, який теж працює на російських окупантів, нещодавно став “керівником” центральної районної лікарні в окупованому Ізюмі.