Знищення автосалону BMW у Харкові: окупанти намагаються перекласти провину на ЗСУ

18 червня харківський аеровідеограф Віталій Шульга опублікував кадри знищеного автосалону BMW у Харкові.

“Повністю зруйнований салон BMW у Харкові, внаслідок жорсткого обстрілу російськими окупантами. Харків, вул Латишева, 4”, – написав автор під відео.

В той ж день фото знищеного автосалону поширили деякі профільні автомобільні ресурси.


Автосалон на вулиці Латишева знаходиться на виїзді з міста в районі Пятихатки. Неподалік також знаходиться повністю знищений російськими окупантами Фельдман екопарк. Бої на в’їзді в місто з боку Білгорода розпочалися в перший день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. ЗСУ вдалося зупинити просування окупантів в цьому напрямку, але обстріли району продовжуються до сьогодні.

Але вже за традицією, щоб не визнавати провину в знищенні цивільної інфраструктури російські пропагандисти вигадують фейки. Так і в цьому випадку.

Вже за кілька днів кадри. які зробив Віталій Шульга використовуються російськими пропагандистами з меседжем, що “ЗСУ розграбували автосалон BMW у Харкові, а потім раптово спалахнули кондиціонери”.

Про подібну тактику російських пропагандистів ХАЦ вже писав, коли розвінчав фейк, що нібито у Харкові “замінували могили ветеранів”. 

***

Ця публікація була підготовлена Харківським антикорупційним центром в рамках програми «Підтримка регіональних медіа України під час війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу та МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди Європейського Союзу, МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.