Як приїзжі “волонтери” створюють картинку для російських ЗМІ у Куп’янську

В кремлівських ЗМІ активно висвітлюють Куп’янськ. Російські пропагандисти намагаються створити картинку. що нібито місто радіє окупації.

Останній інфопривід, який використовували пропагандисти, це “святкування дня російського прапору”. Однак, на світлинах та відео. які показують росіяни зачастую можна побачити заїзжих “волонтерів”. які по своїй суті є пропагандистами.

Фактично картинку для росіян створюють у російських медіа самі ж росіяни. При чому географія таких росіян дуже різна.

Ось дві дівчини фотографуються та викладають фото з російським прапором у Куп’янську. Одна з цих дівчат входить до російської пропагандистської організації “Молода Гвардія” і приїхала до окупованої частини України з Алтайського краю.Так, на своїй сторінці в соціальних мережах Вікторія Аніщенко з Барнаулу, а саме так звуть цю дівчину, раніше постила оголошення про набір добровольців для “поїздки на Донбасс”.

З її оголошення випливає, що участь у регулярних виїздах на окуповану територію України взяли вже понад 700 волонтерів “молодої гвардії єдиної росії”. У волонтерських таборах кожних дві тижні проводиться ротація, понад 100 добровольців перебувають там постійно.

Ось ці сто волонтерів, які перебувають постійно, і створюють картинку для російських ЗМІ.

Ще одне радісне обличчя поряд з “триколором” у Куп’янську – це юрист Ілля Момот з Ямалу.Раніше Момот фотографувався з російськими пропагандистами у Вовчанську.


На загальній фотографії, зробленій 22 серпня у Куп’янську, є й куратор, так званих “гуманітарних центрів”, які на окупованих територіях Харківської області відкрила політична партія “єдина росія”, – громадянин рф Александр Константинович Мещанинов. Олександр Мещанінов- це справжнє прізвище окупанта, яке він приховує. У всіх соцмережах та, навіть, матеріалах ЗМІ він фігурує як “Александр Куликов”.

Ще один діяч, який опинився у Куп’янську – Андрій Попов – Ненецького автономного округу. там він місцевий депутат від провладної, а інших в рф немає, “єдиної росії.”.

“Боль и страх в глазах людей”, – пише Попов у своїх соцмережах про мешканців Куп’янська. Це саме те, до чого довели людей російські окупанти.
Зрозуміло, що не обходиться без окупантів, таких як Тамара Гайдидей, яка мешкає у Ковшаровці і яка позувала на фото разом з Аніщенко.

Але в основному картинку складають приїзжі росіяни. Ось і зараз новий десант окупантів їде на Харківщину. Так, допис про поїздку до Куп’янську зробила ще одна представниця “молодії гвардії” Олена Красільнікова з Южно-Сахалінську.