На тимчасово окупованих територіях Харківської області російський агресор просуває власну пропаганду, через газету з фейками про Пентагон та Бандеру

Міністерство оборони росії або як його справедливо називають українці “міністерство вбивств” роздає місцевим мешканцям на тимчасово окупованих територіях Харківської області свою пропагандистську агітку-газету “Красная звезда”. Ця “газета” випускається збройними силами росії. Про це стало відомо з сюжету “гтрк россия 1 белгород”.

Один з матеріалів “Війна для Пентагону – золоте дно” нав’язує читачам хибну думку, через численні фейки та купу маніпуляцій, що насправді це не росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, а це США вигідна російсько-українська війна і США є справжнім агресором у світі. Типовий наратив російської пропаганди в останні роки. Саме росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, намагаючись нашу країну окупувати – все інше – це намагання ворожої пропаганди перекрутити факти.

Ну і звісно, куди ж російська пропаганда і без Степана Бандери. Начебто за допомогою “документів”, в “газеті” пропагандисти намагаються довести, що УПА воювала на боці нацистської Німеччини, проти Радянського Союзу. Звісно, що і цей матеріал теж наповнений фейками та маніпуляціями. УПА воювала за незалежну та самостійну Україну, проти нацистської Німеччини та Радянського Союзу.

Крім “агітки-газети”, російські окупанти на тимчасово окупованих територіях Харківської області намагаються запустити своє радіо під назвою “Харьков Z” (частоту не вказуємо навмисно і сподіваємось, що цього радіо вже немає, через гарну роботу українських спецслужб).

Також на цьому тижні стало відомо про те, що російські окупанти розглядають варіант з проведенням референдуму, опросу мешканців тимчасово окупованих територій Харківської області. Про це заявив “голова тимчасової цивільної адміністрації звільнених територій Харківської області”, Віталій Ганчев. Нагадаємо, що ХАЦ повідомив про те, що Ганчеву вчора прокуратура заочно повідомила про підозру у державній зраді та колабораційній діяльності.