Російські окупанти “призначили” так званою виконуючою обов’язки головного лікаря Куп’янського територіального медичного об’єднання Ольгу Богданову-Кулик. Про це стало відомо з відео пропагандистів.

Богданова-Кулик це діючий депутат Куп’янської міської ради від партії “Блок Кернеса – Успішний Харків!”. До повномасштабного російського вторгнення, Богданова-Кулик працювала лікарем-кардіологом в Купʼянському територіальному медичному об’єднанні (в Куп’янській міській лікарні у Ківшарівці та в Куп’янській центральній міській лікарні у Куп’янську).

Також до Купʼянського територіального медичного об’єднання входить ще Куп’янська міська залізнична полікліника в Куп’янськ-Вузловому. Керівником Купʼянського територіального медичного об’єднання в Youcontrol вказаний Євген Сінько.

В відео пропагандистів, Богданова-Кулик розповіла, що до Куп’янська надійшла так звана “гуманітарна допомога з медикаментами” з ростовської області росії на 15 мільйонів рублів. Як вказує, так звана виконуюча обов’язки головного лікаря, цю “допомогу розподілять на 5 лікарень. У зв’язку з тим, що зараз Купʼянське територіальне медичне об’єднання, в окупації, обслуговує не тільки Куп’янськ, а ще і окуповані Дворічну, Шевченкове, Ізюм, Борову та Великий Бурлук.

Варто згадати, що так званим “міністром охорони здоров’я Харківської області” окупанти призначили Аббяса Пякішева. 64-річний Пякішев згідно даних Youcontrol є керівником відокремленого підрозділу “Куп’янська центральна міська лікарня” комунального некомерційного підприємства “Куп’янське територіальне медичне об’єднання”. 

Нагадаємо, що мер окупованої Балаклії Іван Столбовий від партії “Блок Кернеса – Успішний Харків!” пішов на співпрацю з російськими окупантами, за що отримав заочно підозру у державній зраді та колабораціонізмі, після чого виїхав з сім’єю до росії.