ХАЦ з’ясував кого окупанти призначили керувати медициною на захоплених територіях Харківської області

Так званим “міністром охорони здоров’я Харківської області” російські окупанти призначили Аббяса Пякішева.

Фото: objectiv.tv

Це стало відомо зі сторінки Борівської селишщної ради у Фейсбуці.

Там повідомили, що нещодавно у Борівській центральній лікарні відбулися збори колективу, на яких були присутні російський ставленик білоруського походження Андрій Семашко та «призначений» окупантами в Куп‘янську фейковий «міністр охорони здоров‘я Харківської області» Аббяс Пякішев. Гауляйтери заявили, що до 1 серпня борівські медики мають звільнитися з роботи, а потім подати заяви про прийом на роботу в цю ж лікарню, але вже окупаційній владі.

Також закликали обдзвонювати колег, які виїхали, і вмовляти повертатися їх на Борівщину та виходити на роботу. При цьому обидва намагалися переконати людей, що росія прийшла на Харківщину назавжди.

Наразі ж Борівська центральна лікарня та Центр первинної медико-санітарної допомоги продовжують отримувати фінансування від Національної служби здоров’я України і борівським лікарям нараховується українська заробітна плата.

64-річний Пякішев згідно даних Youcontrol є керівником відокремленого підрозділу “Куп’янська центральна міська лікарня” комунального некомерційного підприємства “Куп’янське територіальне медичне об’єднання”. Пякішев вже довгий час є головним лікарем центральної міської лікарні. В 2010 році Пякішев був обраний від “Партії регіонів” депутатом Куп’янської міської ради. Також Пякішев на той момент був членом “Партії регіонів”. В 2020 році Пякішев балотувався у мери Куп’янська від партії “Блок Світличної “Разом!” та набрав 12% (1443 голосів). Крім цього, Пякішев від цієї партії балотувався першим номером в Куп’янську міську раду та був обраний ще раз депутатом.