У Боровій російські окупанти призначили “керівником” громади Сергія Агаркова. Про це стало відомо з Фейсбук-сторінки Борівської селищної ради.

Агарков досить відомий ще з 2014 року харківський сепаратист, учасник “антимайдану” на майдані Свободи. В 2014 році поїхав з Харкова.

В червні 2022 року ми повідомляли, що Агаркова призначили “першим заступником голови тимчасової цивільної адміністрації Балаклії.”

Як запевняв тоді інший харківський сепаратист, керівник проросійської організації “Русь Триєлина” Сергій Моісеєв, Агарков є його соратником і саме за допомоги Моісеєва і призначили Агаркова “першим заступником голови тимчасової цивільної адміністрації Балаклії”.

На відео, яке російські пропагандисти розповсюдили у мережі на початку липня цього року, Агарков у приміщенні Балаклійської міськради зриває табличку з ім’ям голови Ізюмської райдержадміністрації Степана Масельського. Разом з Агарковим у цьому брав участь якраз Сергій Моїсеєв, який після перемоги Революції Гідності в Україні втік до рф.

За даними сайту “Миротворець”, Агарков був одним з співавторів проєкту “дорожна карта новоросії” та керівником “Союза народного единства”. Також Агарков представлявся журналістом на акціях Євромайдану у Харкові в 2014 році та провокував учасників цих акцій.

Після від’їзду з Харкова Агарков співпрацював з загиблим окупантом Мозговим з бригади “Призрак” в Луганській області.

Агарков в 2010 році брав участь у відборі до другого сезону шоу “Україна має талант!” – приймав на живіт удари сокири, засовував до носа довгі цвяхи та ковтав палаючий смолоскип.

З такою ж програмою він виступав колись на концерті в одному з сіл Борівської громади.