Директор та співвласниця центрального ринку в Балаклії Наталія Ковальова засвітилась в роликах міноборони росії та центральних пропагандистських російських телеканалах.

В сюжетах пропагандистів вказано, що у Балаклії поновив роботу центральний ринок. Російські ЗМІ це подають в якості аргумента щодо відновлення “нормального, довоєнного життя” на Харківщині. Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, декілька місяців центральний ринок у Балаклії не працював.

“Сьогодні люди можуть привезти продукцію: молоко, сир, сметану, м’ясо. Усю сільгосппродукцію. Люди з села можуть привезти надлишки своїх товарів, а містяни можуть їх купити. Це важливо”, — сказала на камеру директорка ринку у Балаклії Наталія Ковальова.

Як повідомляє Kharkiv Today, балаклійцям важко купувати продукцію, що на ринку: люди просто прицінюються, але нічого не беруть, при цьому камера пропагандистів не показує цінники на товари. Проте на ринку працює навіть санітарно-епідеміологічна лабораторія.

Наталія Ковальова має частку в 70% в ТОВ “Балаклійський ринок”, яке було зареєстроване в 2012 році. Директором цього ТОВ “Балаклійський ринок” є також Наталія Ковальова. 30% частки в цьому ТОВ має Андрій Сергійович Ковальов. Наталія Ковальова з 2004 року по 2012 рік була директоркою аналогічного підприємства “Балаклійський ринок”, власником якого на 100% була Харківська обласна спілка споживчих товариств. В 2012 році це підприємство ліквідували, а Наталія Ковальова створила аналогічне підприємство, де стала не тільки директоркою, а вже і співвласницею на 70%.

Андрій Ковальов є співвласником балаклійського ТОВ “Таурус 12”, яке займається орендою та лізингом предметів особистого споживання та побутових товарів, управлінням нерухомості, купівлею та продажем нерухомості і т.д. Серед інших співвласників цього ТОВ є Сергій Болдирєв, Владислав Ткаченко, Анастасія Ткаченко, Олена Матвєєва. Це люди, які були та частково є і зараз власниками, директорами більшості ринків у Харкові та Харківській області. Цих людей неодноразово називали людьми з оточення покійного Геннадія Кернеса. Нагадаємо, що більшість ринків Харкова в 2019 році переписали на пасинка Геннадія Кернеса – Родіона Гайсинського.

Наталія Ковальова була членом Виконавчого комітету Балаклійської міської ради. Також Ковальова з нагоди 355-річчя заснування міста Балаклії отримала Подяку та Грамоту Харківської обласної ради, як активна мешканка міста.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Балаклію обстрілювали з авіації, на початку березня у місто зайшли російські війська. Росіяни періодично обстрілюють місто.

В кінці березня стало відомо, що мер Балаклії Іван Столбовий пішов на співпрацю з російськими окупантами та отримав заочно в квітні підозру у державній зраді.

На початку квітня стало відомо, що він виїхав до Росії зі своєю дружиною і сином, депутатом Харківської обласної ради.

А гауляйтером Балаклії російські окупанти в кінці травня – на початку червня призначили Юрія Шевченка з Горлівки, який засвітився під час підняття прапору російського агресора над адміністративним будинком у захопленому Ізюмі.