Стало відомо кого окупанти призначили керувати “поліцією” у Боровій


Прокуратура Харківської області підозрює у співпраці з колаборантами у Боровій колишнього правоохоронця. Це далеко не перший випадок, коли ексспівробітники Міністерства внутрішніх справ співпрацюють з колаборантами на Харківщині. Так, “гауляйтер Харківської області”, призначений окупантами – Віталій Ганчев теж був співробітником ще міліції.

На цей раз, за інформацією джерел ХАЦ, мова йде про Вадима Стецюру.

За даними прессслужби  прокуратури, за допомогу окупантам він отримав посаду керівника псевдовідділу поліції в смт Борова. Зараз правоохоронці заочно повідомили про підозру колишньому поліцейському за фактом державної зради, вчиненої в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).

Слідчі встановили, що колишній правоохоронець перейшов на бік ворога в тимчасово окупованому смт Боровій Ізюмського району. На вимогу військових РФ підозрюваний почав схиляти своїх колишніх колег до співпраці з «визволителями». Крім того, чоловік мав гарантувати російській армії безпечне перебування у вказаному окупованому населеному пункті.

На вдячність окупанти призначили чоловіка керівником так званого «Борівського відділу народної міліції».


Раніше Стецюра працював слідчим СВ Борівського ВП Ізюмського відділку ГУНП у Харківській області. Остання його декларація була подана як старшим слідчим Ізюмського районного  управління поліції ГУНП.

Минулого року, Борівська селищна рада дозволила вадиму Стецюрі розробити земельну документацію, щодо отримання 1,5 гектарів землі для ведення особистого селянського господарства.

Раніше ХАЦ писав про російських керманичів у Боровій.