Російські окупантські війська призначили своїх “керманичів” в окупованій Боровій.

Про це повідомили у Борівській селищній раді

“Станом на 10 червня 2022 року Борівська селищна територіальна громада залишається тимчасово окупованою російськими військами. Громадою керують  цивільний очільник білоруського походження Андрій Семашко та військовий комендант з Новосибірська Сергій Роздорожний. Прислужують їм місцеві колаборанти”, – вказано у повідомленні селищної ради.

Як стало відомо ХАЦ, Роздорожний приймав участь у військовій операції в Сірії, зокрема, контролював підрозділи військової поліції. 

Також у повідомленні працівників селищної ради вказано, що Андрій Михайлович Семашко, за оперативними даними, раніше був заступником голови, керуючим справами Барановичского виконкому Брестської області Республіки Білорусь.  До цього очолював відділ ЖКГ у виконкомі міста Барановичі. 1 червня представлений активу Борівськоі громади Ізюмського району Харківської області  в якості голови громади від окупаційної влади. Інформація щодо його особистості та обставин призначення уточнюється.

Це перший випадок “призначення” окупаційної владою чиновника із Білорусі. щодо його біографії, то Семашко народився у Барановичах у 1974 році. Після закінчення Русинівської середньої школи продовжив навчання у Жировичському радгоспі-технікумі, де здобув спеціальність «технік-електрик». З цієї робітничої професії і розпочалася його трудова біографія на Барановичській птахофабрикі. Далі Андрій Семашко вступив до Білоруського недержавного інституту правознавства та перейшов на службу до Барановичського відділу внутрішніх справ, був дільничним інспектором міліції та інспектором у справах неповнолітніх.

Наступною віхою його трудової біографії стала посада юрисконсульта у Барановичському КУРЕП «ЖРЕУ». У 2007 році був призначений начальником відділу житлово-комунального господарства Барановичського міськвиконкому, далі він працював вже у виконкомі.

#досвід_регіонів