Вчитель фізкультури оголосив себе новим “старостою” села Ізюмське у Борівській громаді.

Як повідомили у Борівській  селищній раді, громада залишається повністю окупованою. Мобільного зв’язку та інтернету немає, в деяких населених пунктах відсутні електро- та водопостачання, немає газу. Відсутність електроенергії пов’язують з наслідками обстрілів високовольтної лінії електропередач на території Луганської області.“На жаль, дехто з місцевих жителів співпрацює з окупантами, надає їм інформацію про мешканців, усіляко допомагає. Так, житель села Ізюмське Юрій Савченко, який з перших днів окупації активно взаємодіяв з загарбниками, провів збори громадян у селі і оголосив себе «старостою», призначеним окупаційною владою”, – повідомили у сельраді.

Як стало відомо ХАЦ, Юрій Савченко – це футболіст з села Ізюмське, який працював вчителем фізкультури. Також він був членом Федерації футболу Борівщини.

У селищній раді додають, що продовжує надходити інформація про нові випадки мародерства російськими військовими в окремих селах громади. Зокрема, саме там, де окупаційна влада вже призначила свого «старосту», окупанти з особливим завзяттям грабують покинуті будинки і забирають повністю все, навіть старий одяг господарів.

Також відомо, що у Боровій окупанти призначили свого коменданта. За попередніми даними, це російський військовий Раздорожний Сергій Васильович. Googl ідентифікує цю особу як керівника військової комендатури Новосибірського гарнізону РФ. Хоча, за деякими свідченнями, гауляйтером дуже хотів стати один місцевий хлоп з числа колишніх працівників “міліції”. Тож слідкуємо за ситуацією далі. 

Раніше ХАЦ писав про помічників окупантів у Липцях.