Оргтехніку для харківського ТРО вартістю 12 мільйонів поставить новостворена фірма

Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради уклав кілька договорів з ТОВ “Айтілід” щодо придбання оргтехніки. Загальна вартість договорів близько 12 мільйонів гривень.

Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Прозорро”. Всі закупівлі проводилися без торгів. Копії договорів також не були завантажені

Так, дві угоди були підписані на постачання ноутбуків. Перший договір на суму 6,3 млн грн підписаний на постачання 340 ноутбуків вартістю 18629 гривень кожен.

Другий договір підписаний на суму 1,58 млн грн на придбання 75 ноутбуків. Вартість одиниці 21164 гривні.

Крім того, з цією ж фірмою підписана угода на придбання 415 комплектів програмного забезпечення MS Office 2021. Вартість договору 3,4 млн грн. Один комплект програмного забезпечення обійшовся у суму 8251 гривні.

Ще на 1,2 млн грн Департамент міськради у цієї фірми придбав оптичні приводи, флеш-накопичувачі, багатофункціональні пристрої, кабелі.

За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ “Айтілід” створена у вересні цього року в Києві. Директором та засновником є Роман Юрлов з Запоріжжя. 

Раніше ХАЦ писав, що виконком Харківської міськради 13 грудня виділив з резервного фонду бюджету громади 12,6 млн. грн. на придбання оргтехніки для територіальної оборони (ТРО). Розпорядником коштів в рішенні зазначений Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту міськради.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.