Харківські комунальники розкрадали гроші на ремонти підземних переходів

Харківські правоохоронці підозрюють, що протягом трьох років співробітники КП «Підземне місто» розкрадали частину коштів на ремонти підземних переходів.

Про це йдеться в ухвалі суду.

Так, правоохоронці встановили, що в 2017-2019 роках КП «Підземне місто», яке обслуговує підземні переходи, зокрема на станціях метро, укладали договори на проведення ремонтних робіт.

Угоди укладали з ТОВ «Тетра Групп», ТОВ «Мір-строй», ТОВ «СК Нова Країна», ПП «Сегмент-Укрсервіс», ТОВ «Строй-Сити, ТОВ «Констакшн проект дизайн», ТОВ «Південбудсервіс», ТОВ «Слобідська будівельна артіль», ТОВ «ТЕТРА СТИЛЬ».

На думку правоохоронців, комунальники штучно завищували ціни на матеріали під час проведення цих робіт. Після чого, підписувалися акти виконаних робіт з завищеними цінами та перераховувалися кошти.

Директором КП «Підземне місто» у цей період був Олександр Ганус.Саме він відзначився скандальним будівництвом мансарди на пам’ятки архвтектури по вул. Пушкінська,19. Довгий час йшли судові спори навколо цього будівництва, але скандальне будівництво так і не було зупинене.