Рідна фірма віце-губернатора Харнама знову отримає гроші на проєкт ремонту дитячого садка у Вовчанську

Вовчанська міська рада уклала угоду з ТОВ “Національна будівельна компанія” на коригування проєктно-кошторисної документації реконструкції дитячого садка вартістю 730 тис. грн.

Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Мова йде про розробку проєкту реконструкції ясла-садка №1 по вул. Пролетарське поле №11 у Вовчанську.

Ще в 2019 році  ТОВ “Національна будівельна компанія” вже укладала угоду з міською радою Вовчанська щодо розробки проєкту реконструкції дитячого садка. Тоді вартість проєкту склала 588,9 тис. грн. 

Цікаво, що під час сесії Вовчанської міськради, яка відбулася 12 листопада та на якій був присутній представник ХАЦ, озвучили інформацію, що коригування проекту необхідно через те, що перший проєкт не пройшов експертизу. 


І тепер цей підрядник без тендеру отримує суму, яка є більшою ніж вартість проєкту у 2019 році.

У рішенні сесії коригування проєкту аргументували зміною ДБНів, зміною вартості матеріалів та обладнання. 

“За минулий з 2019 року час, державні стандарти, норми і правила  щодо проектування дитячих закладів зазнали поточних змін, а також є необхідність приведення кошторисної частини робочого проекту «Реконструкція ясел-садка №1 по вул. Пролетарське Поле,11, в м. Вовчанськ Харківської області (коригування) у відповідність до сучасних цін”, – йдеться у рішенні сесії. 

ТОВ “Національна будівельна компанія” в 2003 році була заснована теперішнім заступником голови ОДА, який курирує будівництво в області, Михайлом Харнамом. 

Він був серед засновників до 2015 року.

Зараз засновником є Марина Малєєва. Керівником – Катерина Титаренко.

У ЄДР контактним номером фірми вказаний телефон 380577000788.

Цей ж телефон вказувався у системі “Прозорро”, як контактний для ТОВ “Будівельник”, де бенефіціаром є Михайло Харнам. Також в ЄДР цей номер є контактним для ФОП Харнам Анна Олександрівна – це дружина віце-губернатора. 

—————————————
Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.