Мер Дергачів спростував фейк ворожої пропаганди про успіхи на фронті російської армії

Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко у зверненні до громади спростував інформацію про те, що російська армія захопила села Цупівка, Дубівка, Лобанівка, Токарівка друга, Кочубеївка та Шопине Дергачівської громади. Така інформація почала розповсюджуватись в соціальних мережах.

Вячеслав Задоренко

За словами Задоренка, цей «вкид» є або свідченням інформаційної неграмотності адміністраторів деяких спільнот у соцмережах, або спрямованою провокацією агресора, на меті якого – викликати паніку серед місцевого населення.

Як повідомляє Задоренко, наразі на фронті ситуація не змінилася: у Цупівці продовжуються бойові дії, в районі Дементіївки теж, а Дубівка, Лобанівка, Токарівка друга, Кочубеївка, Шопине й інші населені пункти Токарівського округу й до цього перебували під контролем окупаційних військ.

Дергачівський міський голова попросив довіряти лише офіційним джерелам щодо інформації по подіям на фронті.

***

Ця публікація була підготовлена Харківським антикорупційним центром в рамках програми «Підтримка регіональних медіа України під час війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу та МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди Європейського Союзу, МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.