Комунальне майно міста: Харківспецбуд віддав в оренду приміщення помічнику свого директора

Комунальне підприємство “Харківспецбуд” віддало в оренду приміщення фірмі, яка записана на Олександра Ільїна. Останній був помічником Богдана Долини – директора КП “Харківспецбуд”, а також отримував підряди від цього комунального підприємства.

Про це стало відомо з набору відкритих даних, щодо оренди майна комунальних підприємства міста Харкова.
У січні 2021 року ТОВ “Юкрейніан Менеджмент Груп” отримало в оренду два приміщення площею 262,2 та 206.7 кв.м. за адресою вул. Плеханівська, 15Б. За оренду цих двох приміщень орендатори мають сплачувати 6 тис. грн на місяць. Оренда діє до 2035 року.

Директором та засновником ТОВ “Юкрейніан Менеджмент Груп”  є Олександр Ільїн. Він був помічником депутата Харківської міськради минулого скликання Богдана Долини, який є директором цього КП.

Крім того, Ільїн в якості ФОП отримував підряди за непрозорою схемою від КП “Харківспецбуд”. ТОВ “Юкрейніан Менеджмент Груп” також отримувало підряд від цього КП. Це їх єдиний договір у системі “Прозорро”.

Раніше ХАЦ детально в тексті “Долина чудес” розписував, як у КП Долини виводили кошти на фірми з оточення.

Окрім, фірми Ільїна. також КП “Харківспецбуд” віддало в оренду ТОВ “Технодорсервіс” невизначене майно. Засновниками є Елі Лівшиц та Ігор Квітницький. 

Також ХАЦ писав, що фірми, які належать родичам голови постійної комісії Харківської міської ради з питань транспорту та зв’язку Ігоря Аріха, виявилися єдиними орендаторами майна КП “Тролейбусне Депо № 3”.

—————————————

Ця публікація зроблена Харківським Антикорупційним центром в рамках Matra Programme, що фінансується урядом Нідерландів. Зміст публікації є винятковою відповідальністю ХАЦ і не обов’язково відображає погляди уряду Нідерландів.