Bihus.info: Слюсарєв разом з жінкою, що веде бізнес у Криму, придбав нерухомість у Франції

У червні 2022 року  Вадим Слюсарєв і Олена Польовик придбали французьку компанію, яка володіє нерухомістю в Ніцці. Польовик веде готельний бізнес в анексованому Криму та сплачує податки росіянам.

Про це йдеться у розслідуванні Аліси Юрченко на Bihus.Info.

Нагадаємо, що

Нагадаємо, що у розслідуванні Георгія Шабаєва для програми «Схеми» Слюсарєва в 2019 році називали тіньовим куратором штабу команди Зеленського у Харківській області.

У минулому Слюсарєв був помічником Артема Пшонки. Також відомий тим, що довгий час прослужив прикордонником у Харкові – а за часів Віктора Януковича його кар’єра стрімко пішла вгору, і він отримав високу посаду у Києві.

Після 2014 року Слюсарєв пішов у бізнес.

Французька компанія SCI GOODWIN раніше належала росіянам Свєтлані і Павлу Поповим. Влітку 2022 р. її власниками стали харків’яни Вадим Слюсарєв і Людмила Польовик.

Під час укладання угоди зазначалося, що компанія володіє квадратними метрами у комплексі «CARRE RUBIS» у Ніцці, за адресою: 64 Avenue de la Lanterne. За даними французьких держорганів, фірма кілька років тому придбала там кілька квартир і паркомісць.

Як повідомляла “Українська правда”, Вадим Слюсарєв поїхав в рф напередодні повномасштабного вторгнення росії в Україну. Як стверджують джерела Bihus.Info, після того виїзду Слюсарєв повернувся в Україну у травні 2022-го року. На запитання, чи є Слюсарєв досі членом партії “Слуга народу”, голова Харківського обласного осередку СН і давній знайомий Слюсарєва народний депутат Павло Сушко повідомив, що його осередок не володіє запитуваною інформацією. Хоча саме в цьому регіональному партійному осередку Слюсарєв раніше був членом ради.

Адвокатка Слюсарєва це питання проігнорувала. Замість відповіді на нього Олена Бардіна зазначила, що Слюсарєв не є членом керівного органу партії – політради, куди його обрали, але нибито так і не призначили.

Людмила Польовик у минулому була співвласницею двох українських фірм, якими пізніше почав володіти Вадим Слюсарєв. Крім того, у неї є донька Даша, а з її російським мобільним номером пов’язана дівчинка на ім’я Слюсарєва Дарья Вадимівна, за даними злитих російських баз.

Як виявили Bihus.Info, після окупації Криму росією Польовик відкрила на своїй ділянці в Алушті готель Blumarin. Вона неодноразово фігурувала на відео святкувань дня народження готелю в окупації. Зокрема на відео, викладеному у травні 2022 р.

У 2017 році Польовик брала участь у державних закупівлях рф – продавала послуги поселення в готелі Blumarin бюджетній установі рф за рублі. Її підпис на тому контракті збігається з підписом на документах про купівлю французької компанії, який стоїть поруч із підписом Слюсарєва.

Польовик володіє в рф трьома фірмами, які платять податки агресору (ООО “Рубикон 2016”, ООО “Авис-Крым”, ООО “Центр медицинской реабилитации”).

У державному реєстрі компаній рф “ЕГРЮЛ” Польовик зазначена як громадянка рф. При купівлі французької нерухомості вона вказала українське громадянство.

Від ХАЦ: російське ООО “Авис-Крым” належить на 98 відсотків українській ТОВ “Авіс”, яке записане на Людмилу Польовик. Саме цій компанії, за даними українських реєстрів, належить нерухомість на набережній у Алушті.

Нагадаємо, що під час повномасштабного вторгнення рф Слюсарєв оформив на себе харківський завод “Рапід”, який належав оточенню Мураєва-Азарова, і вивіз частину виробничих потужностей заводу в Угорщину.