Колишній депутат Харківської міськради від “Партії регіонів”, який має бізнес в росії, очолив окупантську “адміністрацію Харківського району”

Колишній депутат Харківської міськради від Партії регіонів Ігор Телятніков був призначений російськими окупантами “виконуючим обов’язки голови тимчасової цивільної адміністрації Харківського району”. Про це стало відомо з сюжетів в російських пропагандистських пабліках в соцмережах.

Колаборанти на тимчасово окупованих територіях у Харківській області створили 4 окупантські “тимчасові цивільні адміністрації”: Вовчанського району, Ізюмського району, Куп’янського району та Харківського (з центром у селищі Козача Лопань).

Ігоря Телятнікова тричі обирали депутатом Харківської міськради. У 2006 та 2010 роках Телятніков обирався депутатом міськради від “Партії регіонів”, а у 2015 році пройшов до міськради від “Відродження” Кернеса, але відмовився від мандата заради того, щоб до міськради потрапив Олександр Новак та став секретарем.

Під час балотування у 2015 році Телятніков вказував, що він є директором ТОВ “Ледлідлайф”. Підприємство заснували у Харкові в листопаді 2014 року. Телятніков з самого початку і до 2021 року був власником та директором цієї фірми, яка займається виробництвом електричного освітлювального устатковання.

А в грудні 2014 року Телятніков заснував в російському бєлгороді фірму з такою ж назвою “Ледлідлайф”. Керівником цієї фірми Телятніков став в 2016 році. На сьогоднішній день власником та керівником фірми в росії продовжує бути Ігор Телятніков. Фірма не припиняла своє існування і займається теж виробництвом електричних ламп та освітлювального устаткування. Наприклад в 2019 році російська фірма принесла 1,9 млн. рублів чистого прибутку.

Станом на зараз Телятніков також є співвласником ТОВ “Мала академія”, в якого основний вид діяльності – позашкільна освіта.

Ігор Телятніков після свого “призначення” у окупантів став героєм пропагандистського відео. Він на камери розказував про обстріли окупованих територій, які російські окупанти захопили ще 24 лютого.

“Учора населений пункт Козача Лопань був вкотре підданий артилерійському та ракетному обстрілу з боку українських силовиків. Постраждали цивільні обʼєкти, це житлові будинки, нежитлові будівлі. Слава Богу, жоден із мирних громадян не постраждав”, — розповів Ігор Телятніков. 

Телятніков вперше, як депутат міськради, “засвітився” в 2006 році, коли керував разом з Максимом Мусєєвим діями молодиків спортивної статури на Клочківській, коли ті побили десятки людей. Історія стосувалась будівництва супермаркету “Таргет”. Тоді на місце побоїща приїхали і Геннадій Кернес, і Михайло Добкін.

Фото – “Медіапорт”.

Також “Kharkiv Today” повідомляли, що за інформацією активістів, у 2016 році Ігор Телятников ударив в обличчя одного з мешканців будинку на вулиці Валентинівській, 20-А, який викрив його у брехні з приводу обʼєднання співвласників багатоквартирних будинків, що створювлося там. До речі, прописаний Телятніков в будинку на вулиці Валентинівській, 20-Б.

А в 2013 році Ігоря Телятнікова помітили серед представників “Партії регіонів”, які прийшли на судове засідання у справі “Єдиних енергетичних систем України” проти Юлії Тимошенко. Тоді багато з депутатів не пішли на роботу, щоб “побачити Юлію Тимошенко”, однак у залі суду вона так і не зʼявилася. 

Фото – “Медіапорт”

Також гауляйтер на окупованих територіях Харківської області Віталій Ганчев призначив “головою тимчасової цивільної адміністрації Куп’янського району” Максима Губіна.

ХАЦ вже писав неодноразово про Губіна. Цей чоловік отримав від прокуратури підозру в державній зраді та колабораційній діяльності за те, що став “т.в.о. голови тимчасової адміністрації смт. Козачої Лопані” від російських окупантів.

Також Губін отримав ще одну підозру в державній зраді за участь у засіданні колаборантів в Куп’янську 3 червня, де “створили тимчасову цивільну адміністрацію Харківської області”.