Заступник Куп’янського міського голови Козуб Андрій Валентинович окупантами був призначений “керівником штабу з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до опалювального періоду”.

Андрій Козуб

Окупанти призначили Козуба відповідальним за підготовку к опалювальному сезону не тільки в Куп’янську, а на всіх тимчасово окупованих територіях Харківської області.

Нагадаємо, що Куп’янський міський голова Геннадій Мацегора вже підозрюється у державній зраді за співробітництво з окупантами. Тепер і його заступник Андрій Козуб почав активно працювати на російських окупантів.

Представляв Козуба іншим колаборантам, так званий “заступник тимчасової цивільної адміністрації Харківської області” Володимир Демченко, відомий ще з 22014 року сепаратист з Харкова.

Козубу поставили завдання розробити план заходів щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів інфраструктури до функціонування в осінньо-зимовий період.

Козуб з 2016 року є заступником Куп’янського міського голови. Спочатку був заступником у Олега Войтюка, потім у Геннадія Мацегори. Також Козуб є членом Виконкому Куп’янської міськради.

Балотувався Козуб від ОПЗЖ. Довгий час, до вересня 2016 року Козуб був директором ТОВ “Керуюча компанія “Коменерго Куп’янськ”. Антимонопольний комітет в липні 2017 року оштрафував цю фірму на 68 тис. грн. та на 3 роки відправив у “бан на участь у торгах” за змову з КП “Куп’янські теполові мережі” на аукціоні в серпні 2015 року. Саме в цей час Козуб був директором ТОВ “Керуюча компанія “Коменерго Куп’янськ”. Після того, як АМКУ почав справу щодо змови на аукціоні, в 2016 році було створено ще 4 подібні фірми, де деякий час Козуб був директором.

Після перехода Козуба на роботу в Куп’янську мерію, деякі з цих фірм “Коменерго-Куп’янськ” отримують десятки підрядів від структурних підрозділів мерії Куп’янська, та КП які їй підпорядковуються.

#досвід_регіонів