В сюжетах російських пропагандистів з окупованого Куп’янського району з’явився Микола Чашка-Ратушний, староста сіл Лісна Стінка, Біле, Синиха, Воронцівка та Хомине.

Села Лісна Стінка, Біле, Синиха, Воронцівка та Хомине знаходяться на території Курилівської сільської територіальної громади окупованого Куп’янського району. Загальне населення 5 сіл складає 1089 осіб. Найбільше село з цих п’яти – Лісна Стінка (494 особи).

З сюжету стає відомо, що Чашка-Ратушний не просто засвітився в кадрі, а реально працює на нову так звану “владу” на окупованих територіях Харківської області. Чашка-Ратушний отримав від окупантів нову “посаду” так званого “помічника начальника Курилівського територіального відділу”.

З сюжету стає відомо, що директор Лісностінківського ліцею (раніше Лісностінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів) не віддавала окупантам ноутбуки та печатки. Згідно з сайту цього ліцею та аналітичної системи YouControl, директором навчального закладу у Лісній Стінці є Лариса Володимирівна Фесенко.

Чашка-Ратушний розповів, що так звані “правоохоронні органи військово-цивільної адміністрації Харківської області” відібрали ноутбуки та печатки Лісностінківськогоо ліцею у директора навчального закладу. Окупанти планують використовувати ноутбуки під час навчально-виховних заходів.

Згідно даних з YouControl, Чашка-Ратушний з 2010 по 2015 роки був сільським головою Лісної Стінки. В 2020 році був затверджений старостою з розповсюдженням свого представництва на села Лісна Стінка, Біле, Синиха, Воронцівка та Хомине, які увійшли до Курилівської територіальної громади. Головою Курилівської тер.громади є Микола Ситник.

Також згідно даних з YouControl, Лариса Фесенко з 2009 року очолює навчальний заклад в Лісній Стінці. Фесенко вказана на сайті ліцею, як вчитель англійської мови.

Нагадаємо, що Куп’янський міський голова Геннадій Мацегора вже підозрюється у державній зраді за співробітництво з окупантами. А на початку липня стало відомо, що окупанти Мацегору “затримали” та “відсторонили” від посади. Також заступник Мацегори, Андрій Козуб почав активно працювати на росіян.