Депутат Куп’янської райради під час окупації, організував зі згоди псевдовлади пасажирські перевезення

Прокуратура заочно повідомила про підозру депутату Куп’янської районної ради за фактом колабораційної діяльності, під час окупації міста. Про це стало відомо з повідомлення облпрокуратури.

За даними місцевих депутатів, мова йде про Олександра Капленко (“Блок Світличної Разом!”). Капленко є підприємцем у сфері надання пасажирських перевезень. За даними слідства, депутат активно співпрацював з представниками держави-агресора.

Капленко Олександр

На сайті Офісу генерального прокурора також вказано, що мова йде про Олександра Капленка. 

За даними порталу “Youcontrol”, Капленко є співвласником ТОВ “АТП Куп’янськ” та борівського ПрАТ “Оскіл”. Також раніше Капленко був керівником та співвласником куп’янського ТОВ “Автопас”, діяльність якого вже припинено. Крім цього Капленко має зареєстрований ФОП у сфері пасажирських перевезень.

Як повідомляє прокуратура, маючи 69 автобусів, Капленко проводив свою діяльність на окупованій території з дозволу так званої «нової влади» — так званої «військово-цивільної адміністрації Харківської області». Капленко організував систематичні перевезення між окупованими територіями.

Також російські куратори надали згоду Капленку і на новий маршрут: з Куп‘янського району до м. Краснодар російської федерації.

За даними СБУ, Капленко ще на початку контрнаступу Збройних сил України у Харківській області, втік на територію країни-агресора.