Укравтодор витратить мільярд на ремонт мосту на Харківщині

Служба автомобільних доріг у Харківській області уклала угоду з ТОВ “Спільне Українсько-німецьке підприємство” “Автострада” щодо реконструкції мосту на деокупованих територіях вартістю понад один мільярд гривень.

Про це стало відомо в результаті моніторингу системи “Прозорро”.

Мова йде про реконструкцію зруйнованого внаслідок російської агресії мосту на км 188+811 автомобільної дороги загального користування державного значення Р-79 /М-18/ – Сахновщина – Ізюм – Куп’янськ – контрольно-пропускний пункт «Піски».

Довжина самого мосту складає 201 метр. 

При цьому цього року планують виділили 6,9 млн грн. А повністю завершити роботи заплановано до кінця 2025 року.

Директором фірми підрядника є колишній керівник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко. Бенефіціаром – Максим Шкіль. 

Ця фірма входить до топ-підрядників Укравтодору.

Нагадаємо, що наприкінці жовтня, вперше після вторгнення рф на територію України, Служба автомобільних доріг у Харківській області масово уклала договори на ремонт та експлуатаційне утримання. Загальна сума укладених контрактів – понад 760 мільйонів гривень.

Як пише Укрінформ, у ході повномасштабної війни з росією державній мережі доріг вже завдано збитків на 973 млрд гривень. Зокрема,  інфраструктурних руйнувань зазнали 15 областей. Останні дані, повідомив Івко, такі: понад 25 тисяч кілометрів доріг пошкоджено, з яких 8,8 тисячі кілометрів – державних; зруйновано 326 мостів та шляхопроводів, 140 – на автошляхах державного значення.