Відновлення Харківщини: у Лозовій витратять понад мільйон на обстеження палацу культури

Лозівський міський Палац культури уклав угоду з ТОВ “Форпроект” щодо проведення експертизи міського Палацу культури. Вартість договору майже 1,5 мільйона гривень.

Про це стало відомо під час моніторингу системи “Прозорро”.

Планується проведення технічного обстеження будівельних конструкцій Лозівського міського Палацу культури, пошкодженого внаслідок збройної агресії російської федерації та розробку рекомендацій щодо його подальшої безпечної експлуатації.

Нагадаємо, що реконструкція будинку культури у Лозовій завершилася у 2021 році. За даними пресслужби Харківської ОДА, роботи в Палаці культури розпочалися ще в 2019 році. Сама будівля до цього не ремонтувалася понад 40 років. У новому проєкті також передбачили всі умови для інклюзивності. Окрім встановлення пандусів, зробили ліфт.

20 травня 2022 року близько 15 години російські військові нанесли ракетний удар по міському палацу культури. Тоді ХАЦ писав, що для виправдання знищення цивільного об’єкту росіяни почали створювати фейки.

Тепер є шанс, що після обстреження будівлю почнуть відновлювати.

Зансовниками ТОВ “Форпроект” є Ольга Копа та Олег Внуков. 

————————————-

Ця публікація була підготовлена ХАЦ в рамках проекту IWPR Ukraine за підтримки МЗС Королівства Норвегії. Зміст публікації є винятковою відповідальністю Харківського антикорупційного центру i не відображає погляди МЗС Королівства Норвегії чи Інституту висвітлення війни та миру.