У Змієві комунальники купують автівку за 1,7 мільйона з преміальною аудіосистемою, щоб возити чиновників

Комунальне підприємство “Зміїв-Сервіс” оголосило торги на придбання автомобіля Hyundai Tucson очікуваною вартістю 1,7 мільйона гривень.

Про це стало відомо в результаті моніторингу сайту “Prozorro”.

Мова йде про придбання автівки 2023 року випуску у комплектації Top plus. В автосалонах така машина коштує близько 39 000 доларів.

Автомобіль має фронтальні подушки безпеки водія і переднього пасажира, бічні подушки безпеки та шторки безпеки в кабіні, різні системи безпеки, камеру заднього виду, тризонний клімат-контроль, круїз-контроль, електрорегулювання сидіння водія, підігрів сидінь та керма, систему кругового огляду, контурну підсвітку інтер’єру, преміальну акустика Krell тощо. Гарантія становить три роки або 100 000 км пробігу із третього року.

У технічній специфікації жодним чином не зазначено, що автомобіль буде мати спеціальне обладнання для роботи комунальників. 

Поставка автомобілю має відбутись до кінця року.

Раніше ХАЦ писав, що Чугуївська міськрада уклала договір з ТОВ Фірма “Алмаз Мотор, ЛТД” щодо придбання Toyota Land Cruiser за 1,9 млн грн.

Раніше видання Kharkiv. Today публікувало матеріал, що депутати Зміївської міськради проголосували за купівлю чотирьох автівок, на які витратять 4,5 мільйони гривень із бюджету. Фактично мова йде про автівки, що возитимуть чиновників міськради. 


Міська рада вирішила придбати один гібридний Hyundai Tucson та три Renault Duster. Причому купівлю проведуть не через міську раду, а гроші на автівки передадуть у вигляді фінансової підтримки комунальному підприємству КП “Зміїв-сервіс”, а вони вже закуплять машини. Загальна сума закупівлі складе 4 млн. 438 тис. 995 грн: Нyundai Tucson (за 1 млн. 758 тис. 400 грн.) та три Renault Duster (два за 1 млн 720 000 тис. грн. і один за 960 тис. 595 грн.).

Нагадаємо, що міським головою Змієва є Павло Голодніков.

Голодніков обрався головою Зміївської міської ради від партії “Слуга народу” у 2020 році.

Улітку 2023 року правоохоронці оголосили підозру Голоднікову у заволодінні бюдетними коштами під час проведення ремонту дошкільного закладу, але суд відмовився відсторонити його від посади

#ХАЦ_Контроль