У обвинуваченого в розтраті Голоднікова замовляють ремонт будинку культури із значно завищеними цінами на матеріали

Відділ культури, спорту, молоді та туризму Зміївської міськради уклав угоду з ФОП  Трущ Сергій Миколайович щодо аварійного ремонту будинку культури вартістю 1,1 млн грн.

Про це стало відомо з сайту “Prozorro”.

Мова йде про капітальний ремонт аварійної зовнішньої стіни комунального закладу “Соколівський Будинок культури”.

Угоду підписали без проведення торгів. Підрядника обрали самі чиновники. При цьому ціни у кошторисі на матеріали завищені в рази.

Наприклад, вартість акрилової фарби для стін прописали по 612 гривень за літр. У будівельних магазинах велика кількість акрилових фарб для зовнішніх покриттів за цінами, дешевше у багато разів. Ось приклад: акрилова фасадна фарба по 115,9 гривень за літр, тобто уп’ятеро дешевше, ніж у кошторисі, який підписав зміївський чиновник Олег Бідулін.Йдемо далі. Пластмасові фасадні дюбелі планують купувати по 34,41 грн за штуку. Загалом на дюбелі хочуть витратити понад 40 000 гривень.

Важко зрозуміти, що це за ексклюзивні дюбелі. Але ось пластикові фасадні коштують від 80 копійок за одиницю, а упаковка на 100 дюбелів коштує 84 гривні.Є безліч варіантів дюбелів із металевим стрижнем, але фактично більшість з них мають ціну за одиницю від однієї до п’яти гривень.

Суміш для приклеювання та захисту пінополістирольних плит планують купувати по 59,41 грн за кілограм. Для порівняння, популярна суміш для приклеювання та армування пінополістирольних плит Ceresit СТ-85 коштує 15,5 гривень за кілограм. Це учетверо дешевше, ніж ціна у кошторисі.

Універсальний гідрофобізатор (використовується для захисту від води) прописали по 689 грн за літр, хоча ринкова ціна Ceresit CT-13 – 347 грн.

Таким чином, майже всі позиції у кошторисі, навіть копійчані, мають завищення. 

Нагадаємо, що міським головою Змієва є Павло Голодніков, який обрався головою Зміївської міської ради від партії “Слуга народу” у 2020 році.

Улітку 2023 року правоохоронці оголосили підозру Голоднікову у заволодінні бюджетними коштами під час проведення ремонту дошкільного закладу, але суд відмовився відсторонити його від посади. Зараз вже справа передана до суду.

Як писав ХАЦ, наприкінці лютого 2024 року суд визнав винним начальника відділу культури, молоді, спорту та туризму Зміївської міськради Олега Бідуліна  у тому, що він отримав хабар 35 000 гривень за “сприяння” у проведенні зі страйкболу. Його оштрафували на 35 700 гривень. У суді Бідулін визнав вину та розкаявся.

#ХАЦ_Контроль