Управління освіти Новобаварського району Харкова 14 лютого уклало договір на 1,5 млн грн з ТОВ “Танкріабуд” щодо розробки проєктної документації на будівництво підземної школи у місті. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Будівництво протирадіаційного укриття-підземної школи заплановане на території ліцею №153 по вул. Академіка Богомольця, 15. Проєктом має передбачати влаштування окремої захисної споруди.

Нагадаємо, першу підземну школу будують в Індустріальному районі Харкова.

У грудні 2023 року був укладений договір на 712,9 тисяч грн між управлінням з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту ЖКГ та ПАТ “Трест Житлобуд-1” щодо розробки проєкту будівництва протирадіаційного укриття-підземної школи на території гімназії №88 по вул. Генерала Момота, 8. Ще 95 000 грн коштувала експертиза цього проєкту. Очікується, що у дві зміни у школі зможуть навчатися 900 дітей.

Нагадаємо, Харківський міський голова Ігор Терехов у жовтні 2023 року заявив, що в кожному районі міста має з’явитись підземна школа.

Також у Слобідському районі планують зведення офісної будівлі-укриття по вул. Георгія Тарасенка, 88, яку планують використовувати, зокрема, для потреб школярів. Розробка проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки коштуватиме 95 000 грн. Це багатофункціональний центр, який раніше хотіли реалізувати у Саржиному Яру.