Сина мера-зрадника Балаклії звільнили з Офісу реформ Харкова через півроку після втечі

Павла Столбового звільнили з 19 серпня цього року з посади директора комунальної організації “Офіс реформ Харкова”. Про це стало відомо з розпорядження Харківського міського голови від 18 серпня.

Павло Столбовий

Павло Столбовий є депутатом Харківської облради від “Блоку Кернеса”. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, Павло Столбовий на початку квітня цього року разом з батьком виїхав до росії.

Нагадаємо, що в кінці березня стало відомо, що мер Балаклії Іван Столбовий, батько Павла Столбового, пішов на співпрацю з російськими окупантами та отримав заочно в квітні підозру у державній зраді. Після чого стало відомо, що він виїхав до росії зі своєю дружиною і сином.

Павла Столбового звільнили з посади директора КУ “Офіс реформ Харкова” у зв’язку з відсутністю на роботі та інформації про причини такої відсутності понад чотири місяці поспіль. Про це повідомила у своїй службовій записці директор Департаменту цифрової трансформації міськради Галина Литвинець.

Згідно порталу “YouControl”, новим директором КУ “Офіс реформ Харкова” став Дмитро Давидьянц, який до цього працював заступником директора в цій комунальній установі.

Дмитро Давидьянц

Давидьянц очолював з 2020 по 2022 роки Молодіжну раду при Харківському міському голові. Раніше цю молодіжну раду очолював Михайло Лазарєв, який потім був директором КУ “Офіс реформ Харкова”. Давидьянц фактично повторює зараз його шлях.

Раніше ми повідомляли, хто очолив харківські КП під час повномасштабного російського вторгнення. Наприклад, в червні на посаді директора КП “Харківблагоустрій” Катерину Слівінську, яка очолювала підприємство протягом 15-ти років, замінив депутат Харківської облради, власник кількох агропідприємств Валерій Білокудря. А в липні з посади директора КП “Харківський Дата центр” пішов скандальний Олександр Яковлев. Ексдепутат облради Олена Колмик стала директором КП “Міський інформаційний центр”. Також в липні змінився директор у комунального підприємства “Ритуал”. Друг колишнього мера Харкова Геннадія Кернеса – Євгеній Журавльов покинув посаду, а новим керівником підприємства став екс-працівник ДАБІ, екс-член Партії регіонів Ігор Ляхов.

Також ХАЦ повідомляв, що у Харківській міськраді замінили трьох директорів Департаментів. Сергій Дульфан більше не очолює Департамент інфраструктури Харківської міської ради. Дульфана теж звільнили з 19 серпня розпорядженням Харківського міського голови, у зв’язку з відсутністю на роботі та інформації про причини такої відсутності понад чотири місяці поспіль. Наприкінці серпня 2022 року директором Департаменту інфраструктури призначили Івана Кузнецова, який до цього очолював Департамент з питань забезпечення життєдіяльності міста. Замість Кузнецова очільником Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста став Сергій Бречка. Останній рік Бречка був заступником Кузнецова, а до цього працював у Юридичному Департаменті. В Юридичному Департаменті також змінився директор. Замість колишнього судді Ігоря Бровченко, директором Департаменту стала Юлія Лябах. До роботи у міськраді вона працювала помічницею судді у Дзержинському райсуді міста Харкова.

Щодо директора Департаменту земельних відносин Сергія Колесника, який оскандалився “мажорною” відпусткою у Франції, то на сайті міськради було повідомлення про його звільнення. Однак, в системі Youcontrol поки що немає інформації ні щодо його звільнення, ні щодо призначення нового керівника.