Стало відомо ще про 2 мільйони, які пішли на піар Харківської обласної військової адміністрації

ХОВА вчора опублікувала 7 закупівель на послуги, дотичні до піару, на загальну суму майже в 2,5 млн грн. Усі договори були підписані в один день, 24 лютого 2023 року. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “Prozorro”.

Із київським ТОВ “Маркетинг ЮА” уклали договір на 800 000 грн. щодо надання послуг з організації та підтримки зв’язків з громадськістю. 

Три договори, кожний по 400 000 грн., підписали з ТОВ “Регіональні новини”. Це надання послуг фотографів, послуг з виробництва кіно- та відеопродукції та на додаткові дизайнерські послуги.

Ще 200 000 грн. – це договір із ТОВ “Слобідський край” на послуги, пов’язані з друком.

За договором із ХОВА ФОП Пижова Олена Зігфрідівна має отримати 181,4 тис. грн. за поставку рекламних матеріалів, каталогів, товарів і посібників.

Іще 99 000 грн.- договір із ТОВ “Соціонет” на послуги з обслуговування програмного забезпечення.

Абсолютно всі закупівлі викладені без завантажених договорів, тому невідомо, що то за відео чи кіно замовляла ХОВА, якими були послуги фотографів та спеціалістів із організації та підтримки зв’язків із громадськістю.

Минулого тижня після публікації ХАЦ Харківська обласна військова адміністрація скасувала тендер на піар своєї діяльності в онлайн-медіа на суму два мільйони гривень.

Як повідомляв ХАЦ, із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну ХОВА уклала договорів на суму понад 10 млн грн щодо висвітлення своєї діяльності у ЗМІ, на рекламні, маркетингові послуги, піар, друк фотоальбомів, послуги із графічного дизайну, послуги фотографів і т. ін. Тож, разом з опублікованими вчора закупівлями, ці витрати сягнули 12,5 млн грн.

#хац_контроль