Другого серпня управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Харківської міськради cкасувало закупівлю на суму 198 тис. грн., які планували витратити на проведення навчальної програми для підприємців креативних індустрій “Бізнес в умовах воєнного стану”. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “Prozorro”.

Закупівлю відмінили у зв’язку з відсутністю подальшої потреби. Раніше планувалась програма на 40 осіб, яка включала 9 занять по 2 години кожне для підприємців зі сфери креативних індустрій. 

Договір планували укласти з ТОВ “Allstars”. Саме з цією фірмою управління раніше уклало договір на 394 000 грн. на проведення фестивалю “Незламний DANCE”, який викликав резонанс у суспільстві та ЗМІ.

Фото фестивалю: Інстаграм управління

Нагадаємо, після розслідування ХАЦ у міськраді був призначений позаплановий внутрішній аудит іміджевого управління. За результатами перевірки, пообіцяв міський голови Ігор Терехов, на найближчій сесії міської ради буде прийняте рішення про ліквідацію управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту. Начальника управління Вікторію Грецьку-Миргородську відсторонили від виконання службових обов’язків. Протокол про відміну закупівлі підписала, до речі, не Вікторія Грецька-Миргородська, а заступник начальника відділу проведення іміджевих заходів Управління – Бутинець Д.О.

Фото Грецької-Миргородської: сайт Харківської міськради

Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів уклало договорів на загальну суму 6,6 млн грн. Бюджетні гроші витрачали на проведення семінарів, тренінгів, навчальних програм та впровадження інноваційних проєктів. 

Купували і кепки по 800-850 грн., і світшоти по 1250-1500 грн., блокноти – по 650 грн. і  Powerbank – по 1600 грн.

Зокрема, 656 600 гривень заплатили за проведення Школи соціального проєктування та грантрайтингу Open grant school, а також поглибленого курсу з управління проєктами для випускників школи Open grant academy. Ще 464 000 гривень заплатили за впровадження та супровід інноваційних проєктів щодо роботи з графікою та зображеннями в проєкті NFT, а 394 000 гривень, як було зазначено вище, – за організацію танцювального фестивалю “Незламний Dance”.

Окрім цього, у минулому році управління уклало договорів на розробку програмного забезпечення для БПЛА на 2,6 млн. грн. Гроші заплатили за надання послуг у сфері інформатизації щодо розробки автоматизованих систем управління польотами БПЛА, забезпечення для наземних засобів забезпечення польотів та випробувань авіаційної техніки БПЛА, розробки пакетів програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями тощо.

#хац_контроль