Після початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради, в 2022-2023 роках, уклало договорів на 6,6 млн грн щодо проведення семінарів, тренінгів, навчальних програм, шкіл та впровадження інноваційних проєктів. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Тут і кепки по 800-850 грн., і світшоти по 1250-1500 грн., блокноти – по 650 грн., Powerbank – по 1600 грн.

Перейдемо до тих договорів, які так активно обговорюються в останні дні у соцмережах.

394 тис. грн. – договір з ТОВ “Оллстарс” щодо організації та проведення танцювального фестивалю “Незламний DANCE”.

Фото з фестивалю – Інстаграм Управління

Власниками ТОВ “Оллстарс” є Олександр та Євген Секіріни.

Фестиваль “Незламний DANCE” відбувся 18 червня під назвою “All Stars Birthday Party” та був присвячений 17-річчю заснування цієї танцювальної школи та місту Харкову. На цій події засновник школи, Олександр Секірін, вручив подяки керівництву Департаменту у справах сімʼї, молоді та спорту та Управлінню інноваційного розвитку та іміджевих проєктів за вагомий внесок у розвиток танцювальної культури та підтримку українців на шляху до перемоги, мотивацію та незламність.

Фото керівництва Управління та Департаменту – Інстаграм Управління

Фото з фестивалю – Інстаграм Управління

Привертає увагу, що з тією ж школою танців підписали і договір на 198 тис. грн. щодо організації та проведення навчальної програми для підприємців із креативних індустрій “Бізнес в умовах воєнного стану”. Як вказано на Instagram-сторінці Управління, ця програма розрахована на підприємців креативних індустрій Харкова і власників студій дизайну, архітектури та художнього мистецтва, танцювальних шкіл, музикальних та вокальних студій, шкіл вивчення іноземних мов, центрів розвитку дітей, шкіл акторської майстерності.

Ще 464 тис. грн. – це два договори з ФОП Виноградов Володимир Борисович – впровадження та супровід інноваційних проєктів щодо роботи з графікою та зображенням в проекті NFT.

Фото анонсу проєкту NFT – Інстаграм Управління

60 тис. грн. – поставка товарів для нагородження учасників навчальної програми “Менеджмент та підприємництво у NFT”. При цьому договір на 103 тис. грн. щодо проведення та організацію самої програми – розірвали. А учасників відміненої програми все одно нагородять або нагородили на 60 тисяч).

656,6 тис. грн. – проведення Школи соціального проектування та грантрайтингу «Open grant school», а також поглибленого курсу з управління проектами для випускників школи грантрайтингу «Open grant academy». Два найбільші договори щодо навчання написання грантів укладені з ФОП Кулініч Олег Васильович. Олег Кулініч зазначений як експерт Програми “U-Lead з Європою” та викладач ХНУ ім. Каразіна.

Фото Кулініча – Інстаграм Управління

Кулініч вже протягом декількох років отримує підряди на проведення семінарів, шкіл від цього Управління.

Фото з грант-школи – Інстаграм Управління

Фото з грант-школи – Інстаграм Управління

В рамках програми для випускників школи грантрайтингу закупили 30 світшотів по 1250 грн. за шт.

Окрім Кулініча, спікерами грант-школи були Денис Ткачов, Валентина Смачіло, Наталія Буйнова, Дмитро Ляховецький та Дмитро Казус.

320,5 тис. грн. – проведення Школи волонтерів «Open Volunteer School» (в рамках якої для нагородження учасників закупили 40 PowerBank по 1600 грн.). Тут також майже половину коштів отримав ФОП Кулініч Олег Васильович. Викладали в рамках школи ті ж Олег Кулініч та Дмитро Ляховецький, а також фахівці Національного університету цивільного захисту України.

Фото школи волонтерів – Інстаграм Управління

Фото школи волонтерів – Інстаграм Управління

196 тис. грн. – проведення навчальної програми “Фінансова грамотність в умовах воєнного та післявоєнного стану”.

189 тис. грн. – проведення навчальної програми “Базові навички у сфері IT” («IT basic skills»).

148 тис. грн. – створення та супровід інтернет-ресурсу Харківської міської ради з питань іміджевої, інноваційної та інвестиційної діяльності «Create Kharkiv».

Серія тренінгів для представників територіальної оборони (в рамках витрат купувались кепки по 850 грн., ліхтарики – по 1260 грн.) обійшлась в 369 тис. грн.

Зараз кепки різних виробників можна придбати за 300-500 грн.

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, перші договори Управління уклало лише в серпні 2022 року, щодо проведення «Open grant school». Також в минулому році на 2,6 млн. грн. було укладено договорів на розробку програмного забезпечення для БПЛА. Зокрема, гроші заплатили за надання послуг у сфері інформатизації щодо розробки автоматизованих систем управління польотами БПЛА, забезпечення для наземних засобів забезпечення польотів та випробувань авіаційної техніки БПЛА, розробки пакетів програмного забезпечення для роботи з графікою та зображеннями тощо.

Договори уклали з ФОВ Зайцев Віталій Єгорійович. Угоди в системі публічних закупівель “ProZorro” не опубліковані.

Також з Зайцевим уклали ще договір на 299 тис. грн. в грудні 2022 року щодо послуг з організації та проведення презентації – виставки проєктів представників харківського стартап руху потенційним інвесторам («Startup demo day»).

Всі угоди були укладені без процедури проведення відкритих торгів.

Віталій Зайцев є директором ТОВ “Харківський технологічний університет “Шаг”. Власником вказаний Дмитро Корчевський. Крім того, Зайцев є директором громадської спілки «Харківський кластер “Інжиніринг – Автоматизація- Машинобудування“».

Ще минулого року “Комп’ютерна академія “Шаг” працювала на території рф, а Корчевський був її засновником на території рф.

Крім того, до 2021 року Корчевський був співзасновником академії, яка працювала на території окупованого Криму. Зі співзасновників він вийшов, але ця ТОВ продовжує працювати.

Цікаво, що після повномасштабного російського вторгнення в Україну, соцмережі Управління (Інстаграм, Фейсбук) почали висвітлювати різні події та заходи лише з 10 травня 2023 року.

Директором Управління вже багато років є Вікторія Грецька-Миргородська. Член ХАЦ Павло Новик ще в 2020 році зробив велике розслідування для Bihus.Info про Управління, яке очолює Грецька-Миргородська – “Креативний “стартап”: хто в Харкові роздає і освоює мільйони на форуми і стратегії”. Тоді стало відомо, що написання прес-релізу форуму коштувало одну мінімальну зарплату, перевірити чи відкриваються презентації на комп’ютері – дві мінімалки, орендувати залу – 12 мінімальних, обладнання – майже 30 заробітних плат.

Фото Грецької-Миргородської – сайт Харківської міськради

В серпні 2022 року, Грецька-Миргородська отримала від заступника Комадувача угрупування військ «Харків» нагороду «За оборону міста-Героя Харків».

Фото Грецької-Миргородської з нагородою – Інстаграм чиновниці

Ще близько 3 млн грн. освоює на проведенні спортивних заходів, змагань, навчальних програм безпосередньо Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради.

Очолює цей Депаратмент – Олександр Власенко, колишній охоронець покійного Геннадія Кернеса, а потім і охоронець Ігоря Терехова.

Фото Власенка – Фейсбук-сторінка Kharkiv SPORT City. Харків спортивний

Очікується підписання договору на 199 тис. грн. щодо проведення чемпіонату Харкова з воркауту.

Укладені договори на загальну вартість в 340 тис. грн. – проведення навчальних курсів для спортивних організацій, федерацій та асоціацій «Kharkiv Sport Academy» спортивний маркетинг, спортивний менеджмент.

154 тис. грн. – проведення спортивного заходу з брейкданс культури “Битва Харкова”.

143,7 тис. грн. (договір від грудня 2022 року) – проведення проєкту «Я зможу! Я переможу!».

215 тис. грн. – проведення спортивних тренувань «Тренуйся з нами!».

127,3 тис. грн. – проведення Харківських кіберспорт ліг.

Фото з кіберспортивних змагань – Фейсбук-сторінка Kharkiv SPORT City. Харків спортивний

144,7 тис. грн. – проведення майстер класів із вуличних видів спорту.

Фото з майстер-класу – Фейсбук-сторінка Kharkiv SPORT City. Харків спортивний

Департамент купує кепки трішки дешевше ніж Управління в його структурі – а саме по 800 грн. за шт., але суттєво дорожче світшоти – по 1500 грн. Блокноти теж обходяться не дуже дешево – по 650 грн. за шт.

Варто зазначити, що блокноти та світшоти знайти по значно дешевшим цінам.

Перший договір, після повномасштабного російського вторгнення в Україну, Департамент уклав в жовтні 2022 року, щодо придбання нагород.

Також наприкінці минулого року, окрім придбання планшетних комп’ютерів на 1,5 млн. грн. і закупівель брендованої, сувенірної продукції, рюкзаків, рамок, нагород, на 144,8 тис. грн. уклали договір щодо проведення Фестивалю брейкданс культури “Битва Харкова” та на 111 тис. грн. щодо проведення Гала-зустрічі “Kharkiv Sport City”.

#хац_контроль