На реконструкцію саду Шевченка та зоопарку докинуть ще 65 мільйонів

Комунальне підприємство “Харківзеленбуд” 12 липня повідомило про намір укласти додатковий договір, без проведення аукціону, з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд” щодо реконструкції мереж електропостачання, телекомунікацій, телефонізації, зовнішнього освітлення та системи автоматичного поливу в саду Шевченка загальною вартістю 30,8 млн.грн. Про це стало відомо з системи публічних закупівель “ProZorro”.

Перший договір з ТОВ “Інжинірингова компанія Планета буд” на реконструкцію мереж в саду Шевченка уклали ще 8 жовтня 2018 року. Вартість договору тоді склала 92,2 млн.грн.

19,3 млн.грн. тоді пішло на реконструкцію системи зовнішнього освітлення, 6 млн.грн — на систему електропостачання, 21 млн.грн. – на телекомунікаційні мережі. За тим договором планується встановлення 46 точок доступу Wi-Fi. Одна точка доступу коштує 40,8 тис.грн. Також планується встановлення 18 вуличних комутаторів по 23,8 тис.грн.

Як запевняють в комунальному підприємстві, під час проведення реконструкції, виникла необхідність проведення додаткових будівельних робіт, які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання проекту.

Тепер загальна вартість реконструкції мереж електропостачання, телекомунікацій, телефонізації, зовнішнього освітлення та системи автоматичного поливу в саду Шевченка складе 123 млн.грн.

Реконструкцію саду Шевченка в міськраді планують завершити до Дня міста.

Також Харківський зоологічний парк оголосив про будівництво будівлі з відкритим вольєром для японських макак і відкритих вольєрів для оленів і єнотовидних собак загальною вартістю 34,1 млн.грн.

Планується побудувати будівлю для утримання японських макак прямокутної форми розмірами 7*15,75 м. До будівлі будуть примикати також три літні вольєри.