Заступник голови Харківської облради Богдан Мальований вказав в своїй майновій декларації, що проживає (безоплатно користується) в квартирі, власником якої є Чачин Андрій Юрійович. ПІБ цієї людини повністю співпадає з ПІБом колаборанта з днр, який станом на 2016 рік працював “головним спеціалістом департаменту транспорту, ВПК та легкої промисловості в адміністрації голови днр”.

Богдан Мальований
Декларація Богдана Мальованого

Ця квартира знаходиться у Харкові, за адресою Героїв Харкова (в минулому назва Московський проспект), 27. У ХАЦа є підтвердження, що станом на кінець 2021 року – початок 2022 року Мальований дійсно проживав в одній з квартир саме в цьому будинку.

ХАЦ в лютому 2022 року знайшов докази того, що у Богдана Мальованого є російське громадянство. Крім цього, про це повідомила і нардеп Ірина Фріз.

Мальованому згідно з даними сайту Федеральної податкової служби паспорт громадянина рф виданий 27 квітня 2014 року у місті Севастополь, Автономна Республіка Крим.

В документах, які опублікував сайт “Миротворець” є особистий підпис Мальованого, що він забрав паспорт у травні 2014 року.

Крім цього, 15 грудня 2014 року Мальований в росії отримав водійське посвідчення. Там вказано, що на той момент адрес Мальованого – це росія, ростов-на-дону, вулиця 22-лінія.

А 3 лютого 2016 року Мальований отримав в ростовській області закордонний паспорт громадянина рф. В документах на отримання закордонного паспорту, вказано, що з 27 квітня 2014 року по 7 серпня 2014 року місце перебування Мальованого – місто Севастополь, а з 7 серпня 2014 року – реєстрація по місцю проживання – ростов-на-дону.

Після того, як в середині лютого 2022 року з’явилась інформація про російський паспорт Богдана Мальованого, голова Харківського облради Тетяна Єгорова-Луценко офіційно звернулася до СБУ у Харківській області щодо перевірки цієї інформації. Станом на сьогодні, про результати цієї перевірки нічого невідомо. Також депутати Харківської облради на сесії в лютому намагались внести в порядок денний питання про відставку Мальованого з посади заступника голови облради, але голосів тоді не вистачило.

Перші місяці з початку другої фази війни про Богдана Мальованого не було взагалі нічого відомо. Заступник голови облради до сих пір публічно жодним чином не висловився щодо повномасштабного вторгнення росії в Україну. І ось 17 червня, на світлинах які виставив голова Харківської ОВА, з’являється Богдан Мальований.

Це перша публічна поява Мальованого з початку другої фази війни. Керівництво області (Олег Синєгубов, Тетяна Єгорова-Луценко) разом з нардепом від Слуги Народу Павлом Сушко вітало медиків з майбутнім Днем медичного працівника. Не забув відвідати цей захід і Мальований. Залишається тільки здогадуватись, як завершилась перевірка СБУ. Але, судячи з усього, Мальованого результати перевірки влаштували.

Мальований народився у місті Бахмут (в минулому Артемівськ) Донецької області. Батько Мальованого є суддею Донецького апеляційного суду. А мати – топ-менеджеркою компанії “Артемівськ вайнері” (Артемівський завод шампанських вин). Нагадаємо, що Богдан Мальований став заступником голови Харківської облради від фракції ОПЗЖ.

 Варто відзначити, що однокурсницею Мальованого була Дар’я Кригіна, яку в квітні цього року співробітники СБУ затримали за підозрою у співпраці зі спецслужбами росії.