Окупанти призначили керівників відділів освіти та охорони здоров’я у Ізюмі.

Про це повідомляє видання “Обрії Ізюмщини”.

Нагадаємо, що раніше ХАЦ вже робив кілька публікацій щодо людей, які допомагають окупантам в Ізюмі. Зокрема, що заступником т.з. “керівника Ізюму та Ізюмського району” призначили уродженця міста Єнакієво – Олександра Кішинця.

Тепер ж окупанти знайшли колаборантів, які б погодилися з ними співпрацювати у сферах освіти та медицини.

За даними журналістів “Обрії Ізюмщини”, управління освіти очолила колишня бухгалтерка – Бабаєвська Юлія. Продовжується робота по формуванню списків учнів за віком для комплектації класів в навчальному році. Випускників запрошують прийти в управління освіти для оформлення замовлення на отримання атестату, при цьому обіцяють що всі випускники отримують можливість безкоштовно навчатися в російських вузах.

В школах міста планують створити казацько-кадетських класів.

Юлія Бабаєвська

За даними ХАЦ Бабаєвська полюбляла громадську роботу. Раніше вона була обрана присяжною до суду. Крім того, в 2019 році на президентських виборах вона була спостерігачкою від громадської організації “Солідарна молодь”. Вона має чоловіка та сина.

Керівником відділу охорони здоров’я призначено Суханова Володимира Вікторовича. Вказано, що Ізюм нібито отримав від так званої »лнр» чотири автомобіля «швидкої допомоги» і медикаменти від московської клінічної лікарні.

До війни в Ізюмі працювало 50 аптечних закладів, на сьогодні жоден не працює.

Переважна більшість лікарів виїхали з Ізюма. Колаборанти разом з загарбниками обіцяють відкрити найближчим часом стоматологічну поліклініку і шкірно-венерологічний диспансер.

Раніше прокуратура Харківської області вже заочно висунула 42-річному жителю Ізюма Володимиру Суханову підозру за фактом колабораційної діяльності.

За даними слідства, під час тимчасової окупації Ізюма місцевий житель добровільно обійняв посаду так званого начальника медичної служби — служби медикаментів у незаконно створеному органі влади, а саме в окупаційній адміністрації держави-агресора.