Старосту Волохово-Ярського старостинського округу Балаклійської міської ради Володимира Волкова підозрюють у співробітництві з окупантами.

Про підозру повідомила пресслужба прокуратури.

Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

За даними слідства, двоє мешканців тимчасово окупованого с. Волохів Яр Чугуївського району надають допомогу військовим РФ у проведенні підривної діяльності проти України. Встановлено, що староста Волохово-Ярського старостинського округу Балаклійської міської ради та мешканка с. Волохів Яр Світлана Литвинова передають представникам країни-агресора дані про осіб, які брали участь в АТО/ООС, місцевих жителів з активною проукраїнською позицією. 

Нет описания фото.

Крім того, зазначені особи агітують місцеве населення сприяти окупантам, а також забезпечують війська РФ матеріальними ресурсами: продуктами, житловими приміщеннями, спецтехнікою та матеріалами для будівництва тощо.


За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру двом особам за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

За інформацією з джерел ХАЦ, саме Литвинова передала окупантам списки військових разом з адресами їх сімей та телефонами. Крім того, вона передала окупантам перелік активістів громадської організації “Сокіл”. За даними видання “Харків таймс”, Литвинова о війни працювала у Волоховоярському трудовому архіву. Зі слів місцевих мешканців, ХАЦ відомо, що подібні списки були лише у Літвинової.

Зараз сторінка Волкова у Фейсбук закрита, але відомо, що він публікував дописи до початку березня. І перестав інформувати після того, як мер Балаклії Іван Столбовий перейшов на бік окупантів.

За інформацією ХАЦ, Волков та Літвінова не єдині, хто активно допомагає окупантам у Волохову Яру. Серед поплічників окупантів місцеві мешканці, наприклад, ще називають людину на прізвище Шаповалов.

Більше деталей про окупацію цього села можна дізнатися у тексті bihus.info “Волохів Яр: розстріляний автобус, допити у ямі, примусова мобілізація”


#досвід_регіонів